Inteligentne rozwiązania z zakresu technologii wodnych

BEVO

Inteligentne rozwiązania z zakresu technologii wodnych oferowane w trosce o komfort klienta i przyszłość planety — tak jednym zdaniem można opisać działalność Bevo, jednak za tą marką kryje się znacznie więcej.

Bevo Sp. z o.o. jest częścią MegaGroup Trade Holding BV. Doświadczenie, siła nabywcza oraz wiedza grupy pozwalają firmie skupić się na tym, co robi najlepiej, czyli na profesjonalnej obsłudze klientów.

Oferta BEVO

Oferta Bevo obejmuje ponad 20 tys. różnych artykułów takich jak złączki żeliwne, mosiężne i chromowane, szybkozłącza perrot oraz bauer, złączki skręcane PE, kształtki i rury PVC, zawory, zasuwy nożowe, armaturę żeliwną, armaturę mosiężną, artykuły instalacyjne, przyrządy pomiarowe i wiele innych.

Wśród tak szerokiej gamy produktów, Bevo oferuje również kompleksowe rozwiązania potrzebne do budowy instalacji doprowadzającej ścieki do biogazowni. Główną grupą docelową Bevo są klienci biznesowi — instalatorzy, hodowcy, rolnicy, producenci OEM, dystrybutorzy, handlowcy na różnych rynkach, w tym basenów, nawadniania, uzdatniania wody, hodowli zwierząt, OZE, geotermii czy przemysłu ogólnego. Bogaty asortyment nierozerwalnie wiąże się z solidną pozycją negocjacyjną wobec dostawców, a szczegółowa znajomość rynku i efektywna logistyka pozwalają na sprawną oraz spersonalizowaną obsługę na najwyższym poziomie.


Sprawdź mapę biogazowni rolniczych w Polsce


Wygoda, wydajność oraz inteligentne produkty

Bevo skupia się na nieustannym rozwoju, chcąc zapewnić swoim klientom, pracownikom, jak i partnerom dostęp do najnowszych technologii. Wygoda, wydajność oraz inteligentne produkty to znaki rozpoznawcze firmy. Niewątpliwym atutem Bevo jest także ogromna świadomość roli przedsiębiorstwa w walce o lepszy klimat. Z tego względu Bevo proponuje zrównoważone rozwiązania z zakresu technologii wodnych, które zapewniają maksymalny komfort klientom i pomagają neutralizować lub nawet zapobiegać negatywnym skutkom zmian zachodzących na świecie.

Specjaliści Bevo dokładają wszelkich starań, aby dopasować swoją ofertę do każdego projektu, tak by efekt był jak najbardziej wydajny oraz zadowalający dla odbiorcy. Kompleksowe podejście Bevo gwarantuje skrojoną na miarę potrzeb i czasów usługę, która klientom pozwala skupić się na ich pracy. Dodatkowa zaleta firmy to łatwość dokonywania zakupów. Do dyspozycji kontrahentów jest sklep internetowy umożliwiający szybkie nabycie niezbędnych produktów i sprawne powtarzanie zamówień, jak również gotowy do pomocy zespół sprzedażowy, z którym można skontaktować się telefonicznie.

Magazyn Biomasa. W internecie za darmo:

Inne wydania Magazynu Biomasa znajdziesz tutaj. Dlatego kliknij i czytaj!

Tekst powstał przy współpracy z firmą BEVO

This post is also available in: polski

ael