Redakcja „Magazynu Biomasa”

ul. Polna 7
62-006 Kobylnica
redakcja@magazynbiomasa.pl
tel:+48  791 44 33 22

Redaktor naczelna

Beata Marcińczyk-Klimczak
beata.klimczak@magazynbiomasa.pl
tel: +48 793 100 341

Redaktor prowadząca/Członek Zarządu

Jolanta Kamińska
jolanta.kaminska@magazynbiomasa.pl
tel: +48 790 439 216

Redaktor prowadzący Zielona Gmina

Marcin Fajerski
marcin.fajerski@zielonagmina.pl
tel.+48 731 522 600

Redaktor

Rafał Wąsowicz
tel:+48  698 635 685
rafal.wasowicz@magazynbiomasa.pl

Dział sprzedaży

Agnieszka Kęczkowska
agnieszka.keczkowska@magazynbiomasa.pl
tel:+48  730 291 100

Łukasz Kaźmierczak
lukasz.kazmierczak@magazynbiomasa.pl
lukasz.kazmierczak@zielonagmina.pl
tel:+48 535 100 204

Dział prenumeraty

Monika Michalska
prenumerata@magazynbiomasa.pl
tel:+48 791 44 33 22


Biomass Media Group sp. z o.o.

ul. Polna 7
62-002 Kobylnica
NIP: 777 326 38 86
KRS: 0000 626 900
biuro@magazynbiomasa.pl
tel:+48 791 44 33 22

Prezes Zarządu

Maciej Roik
maciej.roik@magazynbiomasa.pl
tel:+48 791 44 33 22

Członek Zarządu/Projekty konferencyjne

Maciej Kosiński
maciej.kosinski@magazynbiomasa.pl
tel:+48 791 44 33 22

Biuro Zarządu

Monika Michalska
tel:+48 791 44 33 22
biuro@magazynbiomasa.pl

„Magazyn Biomasa” editorial board

Polna 7 street
Kobylnica 62-002
Poland
redakcja@magazynbiomasa.pl
tel. (+48) 791 44 33 22

Editorial chief

Beata Klimczak
beata.klimaczak@magazynbiomasa.pl

Editor

Jolanta Kamińska
j.kaminska@magazynbiomasa.pl
tel. (+48) 792 500 388

Sale department

sale@biomassmediagroup.com

Agnieszka Kęczkowska
agnieszka.keczkowska@magazynbiomasa.pl
tel:+48  730 291 100

Łukasz Kaźmierczak
lukasz.kazmierczak@magazynbiomasa.pl
lukasz.kazmierczak@zielonagmina.pl
tel:+48 535 100 204


Biomass Media Group sp. z o.o.

Polna 7 street
Kobylnica 62-002
Poland
office@biomassmediagroup.pl
tel. (+48) 791 44 33 22

Managing partner

Maciej Roik
maciej.roik@magazynbiomasa.pl
tel:+48 791 44 33 22

Managing partner / Conference manager

Maciej Kosiński
maciej.kosinski@magazynbiomasa.pl
tel:+48 791 44 33 22

Board assistant

Monika Michalska
tel:+48 791 44 33 22
biuro@magazynbiomasa.pl

This post is also available in: polski angielski