Redakcja „Magazynu Biomasa”

ul. Polna 7
62-006 Kobylnica
redakcja@magazynbiomasa.pl
tel. 791 44 33 22

Redaktor naczelna

Beata Marcińczyk-Klimczak
beata.klimczak@magazynbiomasa.pl
tel. 793 100 341

Redaktor prowadząca/Członek Zarządu

Jolanta Kamińska
j.kaminska@magazynbiomasa.pl
tel. 790 439 216

Redaktor

Rafał Wąsowicz
tel. 698 635 685
rafal.wasowicz@magazynbiomasa.pl

Dział sprzedaży

Agnieszka Kęczkowska
agnieszka.keczkowska@biomassmediagroup.pl
tel. 730 291 100

Michał Plutowski
michal.plutowski@biomassmediagroup.pl
+48 536 100 122

Łukasz Kaźmierczak
kontakt@magazynbiomasa.pl
tel. 535 100 204

Dział prenumeraty

Monika Michalska
prenumerata@magazynbiomasa.pl
tel. 791 44 33 22


Biomass Media Group sp. z o.o.

ul. Polna 7
62-002 Kobylnica
NIP: 777 326 38 86
KRS: 0000 626 900
biuro@biomassmediagroup.pl
tel. 791 44 33 22

Prezes Zarządu

Maciej Roik
m.roik@biomassmediagroup.pl
tel. 791 44 33 22

Członek Zarządu/Projekty konferencyjne

Maciej Kosiński
m.kosinski@biomassmediagroup.pl
tel. 791 44 33 22

Biuro Zarządu

Monika Michalska
tel.791 44 33 22
biuro@biomassmediagroup.pl

„Magazyn Biomasa” editorial board

Polna 7 street
Kobylnica 62-002
Poland
redakcja@magazynbiomasa.pl
tel. (+48) 791 44 33 22

Editorial chief

Jolanta Kamińska
j.kaminska@magazynbiomasa.pl
tel. (+48) 792 500 388

Editor

Beata Klimczak
beata.klimaczak@magazynbiomasa.pl

Sale department

sale@biomassmediagroup.com

Krzysztof Dzierżewski
krzysztof.dzierzewski@magazynbiomasa.pl
tel. (+48) 793 100 341

Dagmara Pasternak
dagmara.pasternak@magazynbiomasa.pl
tel. (+48) 731 522 600


Biomass Media Group sp. z o.o.

Polna 7 street
Kobylnica 62-002
Poland
office@biomassmediagroup.pl
tel. (+48) 791 44 33 22

Managing partner

Maciej Roik
m.roik@biomassmediagroup.com
tel. (+48) 791 44 33 22

Managing partner / Conference manager

Maciej Kosiński
m.kosinski@biomassmediagroup.com
tel. (+48) 791 44 33 22

Board assistant

Agnieszka Keczkowska
a.keczkowska@biomassmediagroup.com
tel. (+48) 791 44 33 22

This post is also available in: pl en