Biogazownie w Polsce – rolnicze i komunalne na jednej mapie!

Biogazownie w Polsce

Oto wszystkie biogazownie w Polsce! Na naszej mapie zebraliśmy zarówno te rolnicze, jak i komunalne. Biogazowni i mikrobiogazowni rolniczych jest obecnie 194, podobnie jak komunalnych. Sprawdź, które regiony Polski mają najwięcej takich instalacji!

To pierwsza na rynku mapa wszystkich instalacji biogazowych. Została przygotowana przez Magazyn Biomasa. Mapa uwzględnia także katalog operatorów oferujących technologie, urządzenia i komponenty oraz usługi dla sektora biogazowego. Dlatego warto ją poznać!

Biogazownie w Polsce

Mapa biogazowni obrazuje aktualny stan sektora w kraju. I uwzględnia wszystkie działające instalacje zgłoszone do rejestru wytwórców biogazu rolniczego prowadzonego przez Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa (KOWR) oraz instalacje pracujące przy gospodarstwach rolniczych, a także instalacje komunalne. Dlatego to tak ważne narzędzie w branży. I ważne jest, by się na niej znaleźć.

Szukasz biogazowni w swoim województwie? Jesteś zainteresowany dostarczaniem substratu do biogazowni położonej w pobliżu? Chcesz wiedzieć, w którym województwie jest najwięcej instalacji produkujących biogaz? Zastanawiasz się, kim są firmy zarządzające biogazowniami? Poszukujesz bezpośredniego kontaktu do biogazowni? Dzięki mapie instalacji biogazowych znajdziesz wszystkie odpowiedzi.

Legenda :

  • Biogazownie rolnicze
  • Mikrobiogazownie rolnicze
  • Biogazownie komunalne
  • Inwestycje i finanse
  • Projektowanie, technologie i realizacja
  • Produkcja, skup i sprzedaż energii 
  • Stowarzyszenia

Mapa to także niezbędne narzędzie pracy dla firm planujących budowę biogazowni. Dzięki zestawieniu operatorów biogazowych pozwala na szybkie znalezienie dostawcy technologii i komponentów, maszyn i usług dla instalacji. Budujesz biogazownie? Oferujesz technologie do produkcji biogazu? Prowadzisz serwis biogazowni? Dlatego dołącz do zestawienia w wersji online: redakcja@magazynbiomasa.pl i tel. 790 439 216.

Partnerem głównym mapy została firma Smart EPC.

 

Partnerzy mapy:

 

Chcesz wiedzieć więcej? Dlatego czytaj Magazyn Biomasa. W internecie za darmo:

Inne wydania Magazynu Biomasa znajdziesz tutaj. Dlatego kliknij i czytaj!

This post is also available in: polski