Oto wszystkie biogazownie w Polsce! Na naszej mapie zebraliśmy zarówno te rolnicze, jak i komunalne. Biogazowni i mikrobiogazowni rolniczych jest obecnie 218, a komunalnych – 148. Sprawdź, które regiony Polski mają najwięcej takich instalacji!

To pierwsza na rynku mapa wszystkich instalacji biogazowych. Została przygotowana przez Magazyn Biomasa. Mapa uwzględnia także katalog operatorów oferujących technologie, urządzenia i komponenty oraz usługi dla sektora biogazowego. Dlatego warto ją poznać!

Reklama

Biogazownie w Polsce

Mapa biogazowni obrazuje aktualny stan sektora w kraju. I uwzględnia wszystkie działające instalacje zgłoszone do rejestru wytwórców biogazu rolniczego prowadzonego przez Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa (KOWR) oraz instalacje pracujące przy gospodarstwach rolniczych, a także instalacje komunalne. Dlatego to tak ważne narzędzie w branży. I ważne jest, by się na niej znaleźć.

Szukasz biogazowni w swoim województwie? Jesteś zainteresowany dostarczaniem substratu do biogazowni położonej w pobliżu? Chcesz wiedzieć, w którym województwie jest najwięcej instalacji produkujących biogaz? Zastanawiasz się, kim są firmy zarządzające biogazowniami? Poszukujesz bezpośredniego kontaktu do biogazowni? Dzięki mapie instalacji biogazowych znajdziesz wszystkie odpowiedzi.

Legenda :

  • Biogazownie rolnicze
  • Mikrobiogazownie rolnicze
  • Biogazownie komunalne
  • Inwestycje i finanse
  • Projektowanie, technologie i realizacja
  • Produkcja, skup i sprzedaż energii 
  • Stowarzyszenia

Mapa to także niezbędne narzędzie pracy dla firm planujących budowę biogazowni. Dzięki zestawieniu operatorów biogazowych pozwala na szybkie znalezienie dostawcy technologii i komponentów, maszyn i usług dla instalacji. Budujesz biogazownie? Oferujesz technologie do produkcji biogazu? Prowadzisz serwis biogazowni? Dlatego dołącz do zestawienia w wersji online: redakcja@magazynbiomasa.pl i tel. 790 439 216.

Partnerem głównym mapy została firma Syntaco: 

 

 

 

Partnerzy mapy:

 

 

Pobierz mapę:

Pobierz “MAPA BIOGAZOWA 2023/24”

Mapa-biogazowa-2023-24-.pdf – Pobrano 360 razy – 4,05 MB

Chcesz wiedzieć więcej? Dlatego czytaj Magazyn Biomasa. W internecie za darmo:

Inne wydania Magazynu Biomasa znajdziesz tutaj. Dlatego kliknij i czytaj!

Newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z branżą OZE