Oto mapa biogazowni rolniczych w Polsce! Prawie 120 instalacji produkujących biogaz rolniczy pracuje dziś w Polsce i wszystkie znajdują się na pierwszej na rynku mapie instalacji biogazowych, przygotowanej przez Biomass Media Group. Mapa uwzględnia także katalog operatorów oferujących technologie, urządzenia i komponenty oraz usługi dla sektora biogazowego. Dlatego warto ją poznać!

Mapa biogazowni rolniczych obrazuje aktualny stan sektora w kraju. I uwzględnia wszystkie działające instalacje zgłoszone do rejestru wytwórców biogazu rolniczego prowadzonego przez Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa (KOWR) oraz 19 mikroinstalacji pracujących przy gospodarstwach rolniczych w całej Polsce. Dlatego to tak ważne narzędzie w branży. I ważne jest, by się na niej znaleźć.

Reklama

Sprawdź również: Biogaz – wszystko, co musisz o nim wiedzieć!

Szukasz biogazowni w swoim województwie? Jesteś zainteresowany dostarczaniem substratu do biogazowni położonej w pobliżu? Chcesz wiedzieć, w którym województwie jest najwięcej instalacji produkujących biogaz? Zastanawiasz się, kim są firmy zarządzające biogazowniami? Poszukujesz bezpośredniego kontaktu do biogazowni? Dzięki mapie instalacji biogazowych znajdziesz wszystkie odpowiedzi. Dlatego warto ją poznać!

Sprawdź tu:

Legenda:

  • Biogazownie rolnicze
  • Mikrobiogazownie rolnicze
  • Projektowanie i realizacja
  • Produkcja energii elektrycznej
  • Technologie i komponenty
  • Zbiorniki dla biogazowni
  • Biogazownie komunalne
  • Substraty dla biogazowni, Smary i oleje, Certyfikacja, Utrzymanie i serwis
  • Obrót i Bilansowanie Energi Elektrycznej

Partnerem głównym mapy została firma Syntaco:

Partnerzy mapy:

Mapa to także niezbędne narzędzie pracy dla firm planujących budowę biogazowni – i dzięki zestawieniu operatorów biogazowych pozwala na szybkie znalezienie dostawcy technologii i komponentów, maszyn i usług dla instalacji. Budujesz biogazownie? Oferujesz technologie do produkcji biogazu? Prowadzisz serwis biogazowni? Dlatego dołącz do zestawienia w wersji online.


Pobierz mapę:

Pobierz “MAPA BIOGAZOWA 2023/24”

Mapa-biogazowa-2023-24-.pdf – Pobrano 537 razy – 4,05 MB

Sprawdź najnowsze wydanie Rynku Biogazu i czytaj za darmo w internecie!

Chcesz wiedzieć więcej? Dlatego czytaj Magazyn Biomasa. W internecie za darmo:

Inne wydania Magazynu Biomasa znajdziesz tutaj. Dlatego kliknij i czytaj!

Tekst: redakcja
Newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z branżą OZE