II Doroczne Forum Biogazowe w Berlinie

II DOROCZNE FORUM BIOGAZOWE

Za niespełna miesiąc w Berlinie odbędzie się  II Doroczne Forum Biogazowe. Wydarzenie zaplanowane na 20-21 czerwca 2023 organizuje czeska firma InventU.

Po pomyślnym przebiegu zeszłorocznej edycji Biogas Profitability Boost Forum, organizator, firma InventU zaprasza na II Doroczne Forum Biogazu.

II Doroczne Forum Biogazowe

W związku z potrzebą sprostania wyzwaniom branży InventU organizuje Forum, które wpisze się w bieżącą dyskusję na temat biogazu i biometanu. Tym razem podczas wydarzenia przeanalizowany zostanie pełny łańcuch wartości sektora.

W trakcie Forum omówione zostaną najpilniejsze wyzwania branży, bariery i pomysły na ich przełamanie. Przedstawione zostaną idee, które pomogą w osiągnięciu najlepszego wyniku wszystkim graczom z branży, którzy będą musieli wspólnie iść do przodu.
Forum zgromadzi czołowych europejskich ekspertów z branży, którzy omówią najlepsze praktyki, strategie, podzielą  się doświadczeniami w zakresie know-how i zidentyfikują potrzeby, które leżą w europejskim segmencie rynku biogazu i biometanu.

Rynek Biogazu i Biometanu

Inne wydania Magazynu Biomasa znajdziesz tutaj. Dlatego kliknij i czytaj!

This post is also available in: polski

ael