Już po raz trzeci Fundacja dla Akademii Górniczo-Hutniczej zaprasza przedsiębiorców, naukowców i gości zagranicznych do udziału w konferencji pt.: „Małopolska jako region dobrych praktyk i nowych trendów w zakresie poprawy efektywności energetycznej” organizowanej w ramach projektuCentral European Energy Forum – Energy CEE Day 2019. Spotkanie odbędzie się w dniach 14-15 maja 2019 r. w Krakowie na terenie Akademii Górniczo- Hutniczej im. S. Staszica w Krakowie, al. Adama Mickiewicza 30, budynek A0.

Wydarzenie da Państwu możliwość zapoznania się z szerokim spektrum tematów w zakresie efektywności energetycznej, zrównoważonego rozwoju, termomodernizacji, budownictwa pasywnego i pokrewnych dziedzin.

Reklama

 

 

W ramach konferencji zachęcamy do udziału w obradach, jak również w spotkaniu przedsiębiorców i wycieczce technologicznej.

 

Wydarzenie realizowane jest w ramach projektu dofinansowanego ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014 – 2020, 3 Osi priorytetowej „Przedsiębiorcza Małopolska”, Działanie 3.3 „Umiędzynarodowienie małopolskiej gospodarki”, Poddziałanie 3.3.1 „Promocja gospodarcza Małopolski”. Szczegóły wydarzenia i rejestracja: http://energy-forum.eu.

 

https://issuu.com/magbiomasa/docs/mb-2019-03-54-www
Chcesz wiedzieć więcej? Czytaj Magazyn Biomasa. W internecie za darmo!

 

 

 

 
Newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z branżą OZE