Oddajemy w Państwa ręce nowy, większy i obszerniejszy tematycznie „Magazyn Biomasa”. Po czterech latach obecności naszego miesięcznika na rynku mediów branżowych uznaliśmy, że po prostu należy coś zmienić!

Reklama

Beata Klimczak

Odsyłam Państwa do słowa od wydawcy (str. 6), w którym to Maciej Roik, prezes wydawnictwa Biomass Media Group, pokrótce analizuje obecną sytuację na rynku i prezentuje założenia nowego magazynu. Ale odświeżona szata graficzna i szersza tematyka to nie wszystko, co mamy Państwu do zaoferowania. Nasze wydawnictwo umocniło  swoją pozycję w branży także jako organizator specjalistycznych warsztatów i konferencji, na które już dziś Państwa zapraszamy!

Przy okazji lektury „Magazynu Biomasa” na pewno nie umkną Państwu ich zapowiedzi. Już w kwietniu zapraszamy na warsztaty „Praktycznie o biogazie”, które odbędą się w Poznaniu w hotelu IOR. W tym samym czasie na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich trwać będzie GreenPower. Zbieżność dat nie jest przypadkowa – daje okazję do racjonalnego wykorzystania pobytu w stolicy Wielkopolski na zdobycie rzetelnej wiedzy o produkcji i możliwościach wykorzystania biogazu – podczas warsztatów – oraz do zapoznania się z nowościami i ofertą firm – na targach. Uczestnikom warsztatów gwarantujemy bezpłatne wejściówki na GreenPower.

W maju chcemy zaprosić Państwa na III Konferencję „Biowęgiel w Polsce” – jedyne takie spotkanie w kraju, gdzie
nauka styka się z praktyką, wspólnie dopracowując nie tylko kwestie merytoryczne, ale także marketingowe i biznesowe.

Czerwiec będzie dla nas okresem szczególnie wytężonej pracy. W tym miesiącu przygotowujemy dla Państwa III Forum Pelletu – spotkanie przedstawicieli branży: producentów pelletu oraz linii produkcyjnych i urządzeń grzewczych, ekspertów prawa i praktyków. To wydarzenie, organizowane przez Biomass Media Group od trzech lat, cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem. Pozwala na poznanie najnowszych technologii, wymianę poglądów i nawiązanie cennych kontaktów służących jednoczeniu branży. Na czerwiec zaplanowaliśmy także Narodowy
Kongres Biometanu pod hasłem „Biometan w Polsce – nowe perspektywy dla krajowych wytwórców energii”. Obecne zainteresowanie tym wydarzeniem firm, które w przyszłości chcą się zająć produkcją biometanu, wskazuje, że może to być najliczniejsze spotkanie przedstawicieli branży w kraju, a prawdopodobnie również w Europie Środkowo Wschodniej.

Nie pozostaje mi nic innego, jak powiedzieć – do zobaczenia!

 

Zamów prenumeratę Magazynu Biomasa!

Wypełnij formularz poniżej – my zajmiemy się resztą!

Newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z branżą OZE