Prasy rotacyjne na miarę. Ciche i bezzapachowe!

promara Prasy rotacyjne

Z Krzysztofem Bendkowskim o ofercie firmy Promara rozmawia Paweł Zygmanowski.


RAPORT BIOGAZ W POLSCE 2022 – POBIERZ ZA DARMO!

2022 Raport Biogaz w Polsce

Pobierz raport za darmo

Wyślij link na adres:

Wyrażam zgodę na wykorzystanie powyższych danych osobowych przez Biomass Media Group Sp. z o.o. w celu zrealizowania zamówienia oraz dla celów marketingowo-reklamowych związanych z ofertami wydawnictwa. Dane będą chronione zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. Nr 133 poz. 883 z 1997). Podanie danych jest dobrowolne. Przysługuje Państwu prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych.


Jaka jest historia prasy rotacyjnej?

Koncepcja prasy rotacyjnej jest rozwijana od 1987 roku przez kanadyjską firmę Fournier Industries, Inc, znajdując obecnie prawie 600 zastosowań, z rosnącym naciskiem na odwadnianie pofermentu. W 2017 r. firma Lange Lyche Teknisk AS przyjęła przedstawicielstwo Fournier Industries w Europie, otwierając delegaturę w Polsce, przy współpracy z firmą PROMARA.

Dlaczego prasy rotacyjne?

Prasy rotacyjne charakteryzują się bardzo niskim zużyciem energii, a ze względu na swoją modułową budowę i małą prędkość obrotową do 1 obr./min., zużywają tylko ok. 1 kW/godz./kanał, powodując nikłe zużycie części i brak konieczności częstej konserwacji. Prasy można rozbudować do 8 kanałów o wydajności do 12 m³/h/kanał. Zamknięta konstrukcja uniemożliwia wydostawanie się zapachów i zapewnia cichą pracę.

Jak wspieracie klientów?

Po wstępnym kontakcie, oferujemy bezpłatne badanie laboratoryjne próbek pofermentu, pomagające oszacować możliwości odwodnienia. Następnie proponujemy 5-dniowe testy pilotażowe, przy zastosowaniu pełnowymiarowej prasy testowej, podłączanej na miejscu do źródła pofermentu. Na tej podstawie sporządzamy obszerny raport, dający odpowiedzi na temat wydajności, osiągalnej suchości, jakości filtratu i zużycia polimeru. Oczywiście istnieje także możliwość zorganizowania wizyt referencyjnych.

Jak was znaleźć?

Mamy siedzibę w Warszawie. Zachęcamy do kontaktu  telefonicznego lub mailowego. Zapraszamy także na naszą stronę www.promara.pl.

al. Komisji Edukacji Narodowej 103 lok. 41

02-722 Warszawa, tel. +48 502 543 354

e-mail: k.bendkowski@promara.pl

www.langelyche.no, www.fournierdewatering.com

This post is also available in: polski