Trwają zapisy na wydarzenie organizowane przez Departament Handlu Prowincji Jiangsu oraz Targi. Spotkania dedykowane są polskim przedsiębiorcom chcącym nawiązać współpracę z chińskimi producentami materiałów budowlanych, nowych technologii w energetyce i tworzyw sztucznych. Zachęcamy do udziału w spotkaniu on-line w dniach od 24 do 27 maja.

Zgodnie z danym PARP Chiny prowadzą wymianę handlową z 220 krajami całego świata i po raz pierwszy w historii, największym partnerem handlowym krajów Unii Europejskiej, a zainteresowanie tematem importu towarów budowlanych z Chin rośnie. Wśród najbardziej pożądanych przez Europejczyków dóbr Państwa Środka znalazły się: elektronika i sprzęt medyczny. Jednak to nie wszystko. Okazuje się bowiem, że dużym zainteresowaniem cieszą się również materiały ogólnobudowlane nowej generacji: w tym panele solarne i solarne podgrzewacze wody. Warto dodać, że Chiny są jednym z największych producentów paneli solarnych, a także podzespołów do ich produkcji. Polska natomiast przeżywa prawdziwy boom, jeśli chodzi o wykorzystanie odnawialnych źródeł energii. Warto więc nawiązać współpracę z firmami Państwa Środka, aby wykorzystać hossę i przekuć biznes w pieniądze.

Reklama

Nowe technologie i nowi partnerzy w biznesie

W związku z obowiązującą sytuacją epidemiologiczną, wydarzenie  odbędzie się w formie on line. „Nowa energia – nowe materiały budowlane” to spotkanie mające na celu umożliwienie nawiązania kontaktów biznesowych pomiędzy dostawcami materiałów budowlanych z prowincji Jiangsu z partnerami z Europy Środkowej i Wschodniej. Targi Kielce, drugi ośrodek wystawienniczy w Europie Środkowo – Wschodniej,  wraz z Departamententem Handlu Prowincji Jiangsu zorganizowały spotkanie on line  z chińskimi producentami branży budowlanej. Chcesz nawiązać współpracę z chińskimi przedsiębiorcami i nie wiesz, jak to zrobić? Zapisz się na majowe spotkanie!

W spotkaniu weźmie udział ponad 50 chińskich przedsiębiorstw. Lista firm dostępna jest tutaj.

BEZPŁATNA REJESTRACJA

Do zobaczenia na „Nowa energia – nowe materiały budowlane” on line już od 24 do 27 maja!

Newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z branżą OZE