Wspólna Polityka Rolna – w projekcie planu są biogaz i biomasa!

Wspólna Polityka Rolna

Tylko do 15 lutego potrwają konsultacje społeczne (I etap) Planu Strategicznego dla WPR. Są tam wątki dotyczące biogazu i biomasy.


Polecamy również: Oto mapa biogazowni rolniczych w Polsce!


Wspólna Polityka Rolna

Propozycje rozwiązań przedstawione w projekcie Planu Strategicznego dla WPR zostały wypracowane w trakcie prac zespołów skupiających środowiska eksperckie, zaangażowane do oceny stanu oraz zidentyfikowania najistotniejszych potrzeb i wypracowania sposobu ich realizacji.

Zgłoszone uwagi pomogą w wypracowaniu rozwiązań, które będą szansą dla Polski w kształtowaniu przyszłych instrumentów interwencji. Ułatwią dostosowywanie ich do krajowych uwarunkowań, przy jednoczesnym kształtowaniu zasad i warunków dostępu do wsparcia.

Raport Biogaz w Polsce 2020

Pobierz raport

Wyślij link na adres:

Wyrażam zgodę na wykorzystanie powyższych danych osobowych przez Biomass Media Group Sp. z o.o. w celu zrealizowania zamówienia oraz dla celów marketingowo-reklamowych związanych z ofertami wydawnictwa. Dane będą chronione zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. Nr 133 poz. 883 z 1997). Podanie danych jest dobrowolne. Przysługuje Państwu prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych.

Zapoznanie się z dokumentem polecamy przedsiębiorcom i osobom zainteresowanym wykorzystaniem biogazu i biomasy. Warto sprawdzić w jakim kierunku rozwijać się ma rolnictwo i jak mają byc wykorzystywane pozostałości po produkcji rolnej.

I etap konsultacji projektu Planu Strategicznego dla WPR zakończy się 15 lutego 2021 roku. 

Pobierz “projekt_Planu_Strategicznego_dla_WPR-1-1.pdf” projekt_Planu_Strategicznego_dla_WPR-1-1.pdf – Pobrano 45 razy – 3 MB

Chcesz wiedzieć więcej? Dlatego czytaj Magazyn Biomasa. W internecie za darmo:


Inne wydania Magazynu Biomasa znajdziesz tutaj. Dlatego kliknij i czytaj!

Źródło: Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi
Zdjęcie: pixabay.com

This post is also available in: polski

bem