IV Forum Pelletu za nami. Zobacz film z wydarzenia!

Forum Pelletu 2019

Forum Pelletu 2019 za nami. Postanowiliśmy podsumować minione wydarzenie. Obejrzyjcie wideo oraz galerię zdjęć z największego spotkania branży!

To było wydarzenie! Dwa dni poświęcone najważniejszym zagadnieniom branży! Dlatego już dzisiaj planujcie udział w kolejnej edycji forum.

Ale jeszcze dzisiaj, dzięki przygotowanemu przez Biomass Media Group filmikowi z wydarzenia, możemy raz jeszcze wrócić do Krakowa. Zobaczcie co działo się podczas tegorocznego Forum Pelletu!

Forum Pelletu 2019 – relacja wideo:

IV Forum Pelletu (10 – 11 czerwca, Hotel Qubus) w tym roku odbywało się przy rekordowych temperaturach, jakimi przywitał  gości wydarzenia Kraków. Co działo się na Forum? Mamy przyjemność zaprezentować Państwu krótki filmik z konferencji, który podsumowuje 2 dni konferencji!

Sprawdź też: IV Forum Pelletu za nami! Jak było tym razem?

137 uczestników z Polski i zagranicy, 4 sesje tematyczne, 16 prelekcji. Zagadnienia popytu i sprzedaży. Potencjału wschodnich rynków pelletowych, współpracy producentów pelletu i urządzeń grzewczych na pellet. Jakości pelletu i droga jaką przechodzi surowiec w całym procesie produkcyjnym. W końcu kwestie transportu granulatu i obrót opakowaniem, w którym jest on sprzedawany. To najważniejsze zagadnienia tegorocznego forum.

W czasie spotkania mieliśmy wiele okazji, by porozmawiać z ludźmi z branży. Specjalnie dla Was kilka tych rozmów nagraliśmy. Oto one:

Agnieszka Kędziora-Urbanowicz, Polska Rada Pelletu

[:pl]Polski pellet rośnie w siłę. Coraz wyżej w rankingu[:]

Michał Paprzycki, firma GREŃ

[:pl]Producenci kotłów i pelletu. Razem czy osobno?[:]

Aliaksei Dykusha, Belarusian Universal Commodity Exchange OJSC

[:pl]O współpracy polskiej branży pelletowej z białoruską[:]

– Ogromnie dziękuję, że po raz kolejny byliście Państwo z nami. Niezależnie od tego czy działacie w całym kraju czy lokalnie, czy sprzedajecie produkty w Polsce czy za granicą, czy macie pellet certyfikowany czy nie – to Wy tworzycie branżę pelletową i to działanie każdego z osobna i wszystkich razem jest motorem rozwojowym dla całego sektora pelletowego. Obyśmy w przyszłym roku mogli sobie pogratulować kolejnego sukcesu – mówi Maciej Kosiński z Biomass Media Group..

Obszerną relację z wydarzenia przeczytasz w Magazynie Biomasa. Sprawdź tutaj:

Wideo znajdziesz tutaj.

This post is also available in: polski