Warto już dzisiaj zarejestrować się na „Warsztaty biogazowe – Praktycznie o biogazie”.  Wciąż bowiem napływają nowe zgłoszenia – także z zagranicy – a ilość miejsc jest ograniczona.

Reklama

26 kwietnia 2018 roku w Hotelu IOR – Centrum Kongresowe Poznań, poruszymy najważniejsze kwestie związane z produkcją biogazu. Obecnie udział w wydarzeniu zadeklarowało ponad 50 przedstawicieli branży biogazowej. Warsztaty zgromadzą m. in. inwestorów z branży biogazowej z całej Polski oraz z zagranicy.

Warsztaty biogazowe – Praktycznie o biogazie

Miło nam również poinformować, że do grona naszych partnerów dołączyły firmy:

Sponsor Główny – Nanosens

Głównym profilem firmy jest produkcja profesjonalnych urządzeń do wykrywania i pomiaru stężeń substancji gazowych, takich jak mierniki gazów, detektory gazów, analizatory gazów oraz stacjonarne systemy detekcji gazów. Celem firmy jest dostarczanie urządzeń o jak największej dokładności pomiarów, jak największej trwałości i jak największej żywotności zapewniając przy tym jak najwyższą jakość usług serwisowych. Firma zapewnia profejsonalne doradztwo techniczne i jakość usług serwisowych zarówno w okresie gwarancyjnym jak i pogwarancyjnym. Jej siłą jest zapewnianie pogwarancyjnej obsługi serwisowej tak długo jak dane urządzenie jest bezpieczne i zapewnia deklarowane parametry pomiarowe.

Partner – Biogazownie Polskie Sp. z o.o.  i Wspólnicy Sp.k 

Biogazownie Polskie to firma inżynierska specjalizująca się w projektowaniu i budowie kompletnych instalacji „pod klucz” do produkcji i wykorzystania biogazu. Zapewniamy kompleksową obsługę w zakresie planowania, projektowania, budowy i uruchomienia biogazowni wykorzystujących substraty pochodzenia rolniczego oraz odpady pochodzące z przetwórstwa rolno-spożywczego.

Partner – Alter S.A.

Firma z siedzibą w Tarnowie Podgórnym k. Poznania powstała w 1988 roku. Obecnie jest jednym z najbardziej dynamicznie rozwijających się polskich producentów urządzeń do mierzenia i wykrywania gazów. Celem firmy jest oferowanie produktów i usług, które służą podniesieniu bezpieczeństwa, ochronie środowiska oraz zdrowia i życia ludzkiego. „Postęp techniczny oraz wielkie osiągnięcia, zobowiązują nas do stawiania sobie coraz ambitniejszych celów, co pozwala wdrażać produkty zaspokajające oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów”.

 

 


Już w kwietniu kolejna edycja Warsztatów biogazowych – Praktycznie o biogazie. 26 kwietnia 2018 roku w Hotelu IOR – Centrum Kongresowe Poznań, poruszymy najważniejsze kwestie związane z produkcją biogazu.

Sprawdź szczegóły, klikając w baner.


 

 

Formularz rejestracyjny dostępny jest TUTAJ

 

 

Zdjęcie: Biomas Media Group

 

Newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z branżą OZE