Ten Rynek Biogazu i Biometanu jest wyjątkowy! Drodzy Czytelnicy, Współpracownicy, Szanowni Reklamodawcy! Oto trzymacie w dłoniach setne wydanie z logo „Magazynu Biomasa”. Magazynu, którego wydawca – Biomass Media Group, wkrótce świętować będzie 10-lecie funkcjonowania na rynku mediów branżowych. Każde takie wydarzenie w historii firmy przywołuje wspomnienia…

Reklama

Kiedy rozmawiałam niedawno z Panem Markiem Pitułą, zapytał mnie – jak to się zaczęło, a raczej jaka jest nasza business legend. Nie zaczęłam od samego początku, od tego, kiedy zrodził się pomysł na „Biomasę”. Zaczęłam od momentu, gdy już jako zarejestrowane wydawnictwo wynajmowaliśmy biuro w starym budynku na terenie EC Karolin w Poznaniu. Dwa pokoiki i wc. Przywiezione z drukarni gazety zamieniały korytarz w magazyn, a telefonicznym rozmowom z przedstawicielami branży towarzyszyło nieustające kapanie wody z kranu…

Czym podróżuje Zarząd?

Ale nie o to chodziło mojemu rozmówcy, a o zestawienie jakimi autami jeździliśmy wtedy, a jakimi dziś podróżuje Zarząd BMG.

Być może właśnie tak, poprzez widoczne i policzalne dobra, powinno się oceniać dynamikę rozwoju firmy.

Z mojej perspektywy wygląda to zupełnie inaczej. Spotkaliśmy 10 lat temu, grono wspaniałych ludzi. I tu moja osobista „wycieczka” do Pana Wojtka Łukaszka – wizjonera i idealisty. Dzięki któremu poznałam kilkoro naukowców współpracujących przy projekcie Bioelektrownie Świętokrzyskie. Ich spotkanie, na które otrzymaliśmy zaproszenie jako „Magazyn Biomasa”, było pierwszą konferencją, w której uczestniczyliśmy.

WSZYSTKIE WYDANIA „MAGAZUNU BIOMASA” ZNAJDZIESZ TUTAJ. KLIKNIJ!

Dziś zespół „Magazynu Biomasa” organizuje cykliczne konferencje i kongresy branżowe, w których co roku uczestniczą setki przedstawicieli firm polskich i zagranicznych. Nasze wydawnictwo jest znane i cenione także za granicą. Sprawujemy patronaty medialne nad konferencjami naukowymi oraz targami branżowymi takimi jak: Progetto Fuoco, Bio360 Expo, Energy Decentral, European Biogas Conference, World Biogas & Summit Expo, European Pellet Conference i wiele innych.

„Magazyn Biomasa” to wydanie drukowane i e-wydanie dostępne w internecie, portal magazynbiomasa.pl, profile w mediach społecznościowych Facebook, Linkedin, X (Twitter), Instagram.

To MY.

Wierzymy w to, co robimy.

A udaje się nam dzięki Państwu!

Dlatego skorzystam z okazji i serdecznie podziękuję za otwartość, za to, że służycie nam swą wiedzą, doświadczeniem, dzielicie się pomysłami, informujecie o nowościach w branży i swoich projektach, ogłaszacie się na naszych stronach i uczestniczycie w organizowanych przez nas spotkaniach.

To dzięki Wam i z Wami budujemy nowe branże!

Beata Marcińczyk-Klimczak

Redaktor naczelna

Rynek Biogazu i Biometanu – najnowsze wydanie:

Newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z branżą OZE