BIOWATT rozpoczął budowę nowej biogazowni rolniczej

biogazownia biowatt

Biowatt rozpoczął budowę kolejnej biogazowni rolniczej! Projekt realizowany jest dla grupy Gobarto.

Nowa biogazownia w Węgrzynowie

BIOWATT S.A., który od 2010 roku profesjonalnie zajmuje się planowaniem, projektowaniem, budową i serwisem biogazowni rozpoczął realizację nowego projektu.

Firma oferuje kompleksowe rozwiązania w zakresie projektowania, dostawy technologii i budowy biogazowni oraz biometanowni. Ponadto dostarcza wysokiej jakości komponenty i urządzenia oraz wydajną technologię produkcji biogazu i biometanu.

Nowa realizacja firmy Biowatt będzie zlokalizowana w miejscowości Węgrzynów. Powstanie tam instalacja o mocy 499 kW.  Zleceniodawcą projektu jest grupa Gobarto.


Oto mapa biogazowni rolniczych w Polsce


Biowatt

Biowatt posiada kompetencje w realizacji projektu biogazowni od momentu oceny lokalizacji, projektowania i dostawy technologii, do etapu serwisowania urządzeń na gotowym obiekcie.

Przed podjęciem współpracy firma dokonuje szczegółowej analizy, która obejmuje m. in. ocenę dostępu do substratów, możliwości wykorzystania ciepła, możliwości podłączenia do sieci elektroenergetycznej.

Firma realizuje biogazownie, które są ekonomicznie uzasadnione, sprawne technologicznie oraz dopasowane do warunków lokalnego środowiska. Technologia Biowatt charakteryzuje się wysoką efektywnością uzysku biogazu oraz technicznym zaawansowaniem.

Magazyn Biomasa. W internecie za darmo:

Inne wydania Magazynu Biomasa znajdziesz tutaj. Dlatego kliknij i czytaj!

This post is also available in: polski

ael