Czym będzie mapa instalacji biomasowych? Wolumeny wykorzystania biomasy w polskich elektrociepłowniach, elektrowniach i ciepłowniach zwiększają się z miesiąca na miesiąc. Niemal wszystkie grupy energetyczne deklarują, że w przyszłym roku biomasa będzie wykorzystywana w dużo większym zakresie.
W kontekście zmian na rynku energii cieplnej i wyzwań jakie stoją przed tym sektorem w związku z zaostrzającymi się normami środowiskowymi czy rosnącymi cenami węgla, biomasa staje się coraz bardziej atrakcyjnym wyborem dla przedsiębiorstw ciepłowniczych.
Ten trend widać też po pytaniach jakie docierają do redakcji „Magazynu Biomasa”. Gdzie znaleźć dostawcę biomasy? Gdzie szukać zbytu? Ile jest w kraju instalacji zasilanych biomasą? Gdzie się znajdują?
Mapa instalacji biomasowych
Odpowiedzi znajdą Państwo na pierwszej w Polsce biomasowej mapie polskiego sektora ciepłowniczego i energetycznego. Na mapie zostaną zebrane ciepłownie, elektrownie i elektrociepłownie biomasowe, producenci i dostawcy biomasy oraz producenci i dystrybutorzy technologii do spalania biomasy. Wyeksponowanie w jednym miejscu jak największej liczby podmiotów działających na tym rynku ma umożliwić zacieśnienia współpracy między poszczególnymi nimi. Mapa to idealne miejsce do zaprezentowania ofert firm, działających na rynku biomasy – nie tylko pod względem dostaw paliwa, ale też technologii.
Dystrybucja mapy
1000 drukowanych egzemplarzy mapy będzie dystrybuowane w lutowym wydaniu „Magazynu Biomasa” oraz w teczkach konferencyjnych uczestników konferencji „Biomasa w ciepłownictwie” (11-12 marca 2019 r. – szczegółowe informacje na temat wydarzenia wkrótce).
Mapa instalacji biomasowych
Cyfrowa wersja zostanie zamieszczona na okres pięciu miesięcy na stronie www.magazynbiomasa.pl. Jak wynika z redakcyjnych statystyk, przez ten czas może z niej skorzystać ponad 65 tysięcy użytkowników portalu.
Jeśli:
- chcesz żeby twoja instalacja znalazła się na mapie,
- jesteś producentem lub dostawcą biomasy i szukasz odbiorców surowca,
- produkujesz lub dostarczasz przemysłowe kotły na biomasę lub technologie do sektora energetycznego i ciepłowniczego…
Skontaktuj się w sprawie współpracy:
e-mail: agnieszka.keczkowska@biomassmediagroup.pl, redakcja@magazynbiomasa.pl
tel.: 730 291 100, 790 439 216
Newsletter
Bądź na bieżąco z branżą OZE