70 wydarzeń branżowych!

Pół miliona uczestników!

120 tysięcy przejechanych kilometrów!

 

Reklama

Miło nam poinformować Państwa, że „Magazyn Biomasa” – jedyny na polskim rynku mediowym miesięcznik branżowy skierowany m.in. do szerokiego grona producentów pelletu drzewnego oraz pelletu agro, biogazowników, dzierżawców i producentów rolnych w najbliższych tygodniach obecny będzie na licznych targach oraz podczas wydarzeń branżowych.

Tylko w ubiegłym roku przedstawiciele Biomass Media Group, wydawcy „Magazynu Biomasa”, „Rynku Pelletu” i „Rynku Biogazu”, obecni byli na niemal 70 spotkaniach, imprezach, targach i wydarzeniach na terenie Polski tematycznie związanych z branżą biomasową, przez które przewinęło się około pół miliona uczestników! By „Magazyn Biomasa” i jego tematyczne dodatki były dostępne dla szerokiej grupy odbiorców pokonaliśmy trasę o długości 120 tysięcy kilometrów, a więc ponad 3 okrążyliśmy Ziemię!

 

 

 

 

Jesteśmy wszędzie tam, gdzie bije serce biomasy!

Już w dniach 18-21 stycznia prezentować będziemy nasz Magazyn podczas Polagra-PREMIERY w Poznaniu. W ciągu czterech dni na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich zostaną zaprezentowane innowacyjne rozwiązania i hity sprzedażowe na nowy sezon, które po raz pierwszy w naszym kraju zostaną pokazane właśnie w Poznaniu.

W dniach 29-30 stycznia „Magazyn Biomasa” uczestniczyć będzie w Ogólnopolskim Kongresie Energetyczno – Ciepłowniczym POWERPOL w Hotelu Marriott w Warszawie, którego temat przewodni to „Rok 2018: Perspektywy rozwoju polskiej energetyki”. Obecność zapowiedzieli przedstawiciele największych w kraju przedsiębiorstw energetycznych, najważniejszych organizacji branżowych, środowisk akademickich i przedstawiciele biznesu oraz mediów. Taka formuła Kongresu stwarza szansę na wszechstronne przeanalizowanie strategii polskich spółek energetycznych oraz zmian zachodzących na rynku.

Przedsiębiorców zainteresowanych tytułami „Magazyn Biomasa” i „Rynek Pelletu” zapraszamy także do odwiedzin naszego stanowiska nr 43 w pawilonie 5A na targach KOMINKI w Poznaniu, które odbędą się w dniach 30 stycznia – 2 lutego. W Polsce popularność kominków, zwłaszcza na pellet, systematycznie rośnie, a jak wskazują dystrybutorzy tych urządzeń, sprzedaż ich była wysoka nawet w miesiącach letnich. Wśród palenisk i piecyków prezentowanych podczas targów najlepsze urządzenia, które charakteryzują się doskonałymi parametrami emisyjnymi (lepszymi niż zakładane w Ekoprojekcie) otrzymają tytuł Eco-kominek +2018.

W obszarze zainteresowania „Magazynu Biomasa” jest także zagospodarowanie odpadów komunalnych w związku z czym przedstawiciele naszego wydawnictwa Biomass Media Group uczestniczyć będą również w VII Międzynarodowym Forum Gospodarki Odpadami SOSEXPO, które odbędzie się dnia 1 lutego 2018 roku w Hotelu Novotel Warszawa Airport.

W dniach 16-18 lutego zapraszamy Państwa do spotkania z nami podczas targów FERMA w Łodzi, gdzie na stanowisku F01 w górnym foyer zaprezentujemy najnowsze wydanie „Magazynu Biomasa” oraz dodatek tematyczny „Rynek Biogazu”. Będzie też możliwość porozmawiania z przedstawicielami naszej redakcji.

W dniu 27. lutego uczestniczyć będziemy w seminarium „Rynek mocy i inne mechanizmy mocowe – możliwości, obowiązki, strategii”, którego już druga edycja odbędzie się w Warszawie. Zaproszeni na spotkanie eksperci odpowiedzą na pytania: Czy mechanizm rynku mocy wygeneruje oczekiwane sygnały inwestycyjne? Jakie jest ryzyko niezapewnienia wystarczającej mocy w systemie przed rozpoczęciem rynku mocy i na ile zostanie ono zredukowane poprzez aukcje?

Zimowy sezon targowy zakończą odbywające się w dniach 27. 02 – 1.03. Międzynarodowe Targi Energetyki i Elektrotechniki ENEX oraz Międzynarodowe Targi Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami EKOTECH w Kielcach, których „Magazyn Biomasa” jest patronem medialnym.

 

Wszystkich uczestników najbliższych wydarzeń zapraszamy na stoiska „Magazynu Biomasa”, natomiast firmy zainteresowane współpracą reklamową zachęcamy do kontaktu:

Tel.: 731-522-600, 730-291-100

Mail: reklama@magazynbiomasa.pl

Newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z branżą OZE