Tegoroczne edycja Konferencji PPLNG i bioLNG pod hasłem: Technologie LNG i bioLNG filarami dekarbonizacji w transporcie towarowym odbędzie się już 12-13 października.

Konferencja PPLNG i bioLNG

Konferencja PPLNG i bioLNG 2022 jest organizowana przez Polską Platformę LNG – jej celem jest promocja LNG jako czystszego paliwa alternatywnego dla zrównoważonego transportu, gospodarki morskiej, przemysłu i gospodarstw domowych w Polsce.

Reklama

Prelegenci i tematyka

Wśród prelegentów będą eksperci zarówno z Polski jak i z zagranicy. Każdy z bloków tematycznych kończyć się będzie sesją Q&A lub panelem dyskusyjnym – tak aby każdy z uczestników otrzymał komplet informacji na interesujący go temat. Dla osób zainteresowanych wybraną tematyką, zaplanowane są warsztaty prowadzone przez Ekspertów.

Podczas konferencji omówione zostaną tematy dotyczące transformacji energetycznej i miejsca LNG oraz jego substytutów bioLNG i sLNG w tejże rewolucji, ponadto rozwinięte zostaną tematy związane z CCS- przechwytywaniem i re-utylizacją CO2, jako kluczowe uzupełnienie rynku.

Szczegóły znajdują się TUTAJ

 

Rynek BioLNG:

Inne wydania Magazynu Biomasa znajdziesz tutaj. Dlatego kliknij i czytaj!

Newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z branżą OZE