Trzoda 3.0, czyli dawny Narodowy Dzień Świni poszerza swój zasięg! Firma InConventus pragnie wyjść naprzeciw oczekiwaniom producentów i hodowców trzody chlewnej oraz firm z tejże branży. W tym celu stworzy międzynarodową platformę do wymiany doświadczeń i informacji. Nowoczesny, Wschodnioeuropejski Kongres dla Hodowców i Producentów Trzody Chlewnej już 26 lutego!

Aktualne problemy branży i działania strategiczne MRiRW. Nowoczesne technologie karmienia i zagadnienia ze świata weterynarii. Najnowsze technologie wykorzystywane w polskich gospodarstwach i porównanie polskiej i zagranicznej genetyki. Afrykański pomór świń…

Reklama

A to tylko niektóre z tematów, które poruszone zostaną podczas III już edycji Wschodnioeuropejskiego Kongresu dla Hodowców i Producentów Trzody Chlewnej. Tym razem to IBB Andersia Hotel Poznań Centrum stanie się platformą do wymiany aktualnych informacji w sektorze trzody chlewnej.

Nie zabranie merytorycznych prelekcji. I wystawy branżowej i wielu inspirujących konfrontacji między hodowcami, producentami trzody i przedstawicielami wiodących firm z tego sektora. Wydarzenie odbędzie się 26 lutego, a rejestracji na nie można dokonać tutaj.

Nie może Cię zabraknąć!

Newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z branżą OZE