Targi Ferma 2018 – największe specjalistyczne targi dla fachowców produkcji zwierzęcej w Polsce odbędą się w dniach 16-18 lutego 2018! Hale EXPO i MOSiR w Łodzi już po raz czwarty będą gościć uczestników Targów Ferma.

Reklama

Podczas kolejnej edycji tej imprezy ponad 250 wystawców z kraju i zagranicy zaprezentuje bogatą ofertę wszystkiego, co niezbędne w chowie i hodowli zwierząt począwszy od genetyki poprzez pasze i systemy ich zadawania, leki i preparaty weterynaryjne, roboty udojowe, wyposażenie budynków inwentarskich (również ich projekty i budowę), maszyny do zbioru i konserwacji pasz, a także ciągniki.

Organizator przewiduje ponad 30 000 zwiedzających: hodowców bydła, świń i drobiu z całej Polski.

 

 

Targi Ferma 2018 to nie tylko ekspozycja…

Targi to jednak nie tylko ekspozycja firm. W ponad 20-letniej historii imprezy, co roku niezwykle istotnym elementem była i jest konferencja naukowo-techniczna, gdzie wygłoszonych zostanie 31 referatów moderowanych przez wybitnych naukowców i praktyków, wśród których nie zabraknie tak uznanych w branży nazwisk jak: prof. Z. Kowalski czy prof. Z. Pejsak.

W tym roku odbędą się również debaty – poruszające tematy niezwykle istotne dla każdego hodowcy.

Pierwsza z nich to: „Rolnictwo energią  gospodarki – problemy i  perspektywy”, na której obecność zapowiedział Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi Krzysztof Jurgiel.

Druga to z kolei: „Nowe prawo wodne – wymagania dla gospodarstw rolnych”.

 

 

Po raz pierwszy odbędzie się Forum polsko-ukraińskie poświęcone współpracy pomiędzy oboma krajami w sektorze rolno-przemysłowym, z udziałem m.in. parlamentarzystów Polski i Ukrainy. Kolejnym ważnym punktem konferencji, będą panele dyskusyjne prowadzone przez pracowników Centrum Doradztwa Rolniczego poświęcone innowacjom w budynkach gospodarczych – oborach i chlewniach.

Nowością tegorocznej Fermy będzie Strefa Wiedzy, przygotowana wspólnie z firmą Tasomix, gdzie specjaliści odpowiedzialni za poszczególne grupy zwierząt, będą służyli swoją wiedzą i doświadczeniem wszystkim, którzy zechcą skonsultować z nimi swoje dokonania w hodowli.

 

 

Tradycją FERMY stał się, co roku budzący wielkie zainteresowanie i emocje, konkurs dla zwiedzających, w którym przybyli do EXPO hodowcy mają szansę każdego dnia wygrać laptopy i tablety fundowane przez Organizatora oraz niespodzianki przygotowane przez Wystawców.

Podczas targów spróbować będzie można doskonałych polskich serów na specjalnie w tym celu przygotowanym stoisku degustacyjnym wspieranym przez Fundusz Promocji Mleka.

Zapraszamy do Łodzi, do Hal EXPO oraz MOSiR w dniach 16-18 lutego 2018!

Szczegóły na stronie www.targiferma.com.pl

Newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z branżą OZE