Raport „Biomasa w Polsce 2022/2023” to unikatowa publikacja, która przedstawia analizę stanu sektora biomasowego w Polsce. Z przyjemnością prezentujemy pierwszą edycję wydawnictwa, które dostępne jest już do pobrania.

Raport „Biomasa w Polsce 2022”

Raport „Biomasa w Polsce 2022/2023” to pierwsze kompleksowe, w pełni merytoryczne opracowanie dotyczące stanu branży biomasowej w Polsce i perspektyw jej rozwoju. Przygotowana przez przedstawicieli świata nauki i biznesu publikacja kompleksowo przedstawi najważniejsze zagadnienia i trendy rynku. W raporcie poruszone zostaną najbardziej istotne dla sektora biomasowego kwestie, m.in:

Reklama
  • potencjał rynku biomasy w Polsce
  • prawne aspekty wykorzystania biomasy
  • wyzwania dla energetyki
  • biomasa leśna i biomasa agro
  • finansowanie inwestycji biomasowych

Czytaj też: Stanowisko europejskich naukowców w sprawie biomasy i klimatu


 

Biomasa – odnawialne i stabilne źródło energii

„Publikacja jest pierwszą w Polsce próbą kompleksowego i przekrojowego pokazania biomasy jako odnawialnego, krajowego i stabilnego źródła energii. Choć biomasa w energetyce i ciepłownictwie wciąż nie jest wykorzystywana w odpowiednim zakresie, to właśnie ona powinna stanowić fundament polskiej transformacji energetycznej” – pisze we wstępie Raportu Maciej Roik.

Raport jako biznesowo-edukacyjna publikacja, opisująca możliwości wykorzystania biomasy, wskaże potencjał branży i stanie się przewodnikiem dla kupców i dostawców biomasy, osób decyzyjnych w sektorze ciepłowniczym, energetycznym i pelletowym, przedstawicieli samorządów i administracji rządowej.


POBIERZ RAPORT

Raport Biomasa w Polsce

Pobierz raport ZA DARMO i zapisz się do newslettera

Wyślij link na adres:

Zaznaczenie pola oznacza wyrażenie zgody na otrzymywanie od Biomass Media Group Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu drogą e-mailową newslettera oraz innych informacji handlowych w celu marketingu bezpośredniego, która jest świadczeniem wzajemnym w zamian za otrzymanie możliwości pobrania określonych treści. Zgoda ta może zostać wycofana w dowolnym momencie poprzez wykorzystanie linku dezaktywacyjnego dostępnego w każdej wiadomości. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych znajdziesz w Polityce prywatności [https://magazynbiomasa.pl/polityka-prywatnosci/].


 

Chcesz wiedzieć więcej? Dlatego czytaj Magazyn Biomasa. W internecie za darmo:

Inne wydania Magazynu Biomasa znajdziesz tutaj. Dlatego kliknij i czytaj!

Newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z branżą OZE