Kolejna odsłona targów InEnerg® OZE + Efektywność Energetyczna już w kwietniu!

Biogaz, biomasa czy kogeneracja to jedne z wielu tematów tegorocznej edycji targów InEnerg® OZE + Efektywność Energetyczna, które odbędą się w dniach 11 – 12 kwietnia na Stadionie we Wrocławiu. 

Polacy chcą rozwoju odnawialnych źródeł energii. Fakt, że Polska znajduje się w czołówce najbardziej zanieczyszczonych państw w Europie coraz bardziej skłania obywateli do inwestycji w ”zieloną energię”. Doskonałą okazją do zaczerpnięcia najnowszych informacji na temat możliwych rozwiązań ekologicznej produkcji prądu i ciepła, a także efektywności energetycznej będą kwietniowe targi InEnerg® we Wrocławiu.

Podczas dwudniowej imprezy odwiedzający będą mieli okazję zapoznać się z szeroką ofertą produktów i usług wystawców, a także otrzymać sporą dawkę wiedzy prosto od specjalistów z branży podczas konferencji i warsztatów organizowanych w ramach targów.

11 kwietnia wśród wydarzeń towarzyszącym targom, odbędzie się seminarium „Przyszłość kogeneracji w Polsce”. Eksperci z branży przedstawią m.in. obecny stan kogeneracji w kraju, szanse i kierunki rozwoju, ramy prawne, a także możliwości wykorzystania tej technologii w biogazowniach rolniczych.

O biogazowniach będzie można także uzyskać ciekawe informacje podczas III edycji Dnia Rolnictwa „Rolnik z energią. OZE przyszłością polskiego rolnictwa”. Ogólnym celem spotkania jest przedstawienie szerokich możliwości jakie płyną z energii odnawialnej dla rolników. W programie tego wydarzenia znajduję się panel pt. „Biogaz siłą napędową polskiego rolnictwa”.  Specjaliści omówią m.in. zalety jakie niosą za sobą biogazownie rolnicze, możliwości wykorzystania biomasy sadowniczej do produkcji energii oraz poruszą wiele innych ciekawych zagadnień z tego obszaru. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny po wcześniejszej rejestracji online.

Programy wszystkich wydarzeń towarzyszących oraz rejestracja znajdują się na stronie http://www.inenerg.com/targi0.html

Podczas targów we Wrocławiu nie zabraknie okazji do tworzenia sieci kontaktów biznesowych. Jedną z nich będzie usługa „Spotkania kooperacyjne” skierowana do wszystkich przedsiębiorców, którzy poszukują fachowych partnerów i dostawców z szeroko pojętego sektora energetycznego, w szczególności działających w obszarze odnawialnych źródeł energii oraz budynków energooszczędnych.  „Spotkania kooperacyjne” mają na celu w szybki i łatwy sposób połączyć tych, którzy siebie szukają. Skorzystanie z usługi jest bezpłatne i wymaga wcześniejszej rejestracji online na stronie internetowej targów.

Organizator, REECO Poland, serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych do udziału w targach. „Magazyn Biomasa” jest patronem medialnym wydarzenia.

Wstęp na targi będzie bezpłatny dla wszystkich zwiedzających, którzy dokonają uprzedniej rejestracji na stronie http://www.inenerg.com/targi.html

Więcej informacji:

REECO Poland Sp. z o.o.

Bartycka 22B/21A

00-716 Warszawa

tel.: +48 (0) 22 266 02 16

fax: +48 (0) 22 379 78 60

info@reeco-poland.pl

www.inenerg.com

This post is also available in: pl