Eco Power Plant jest jednym z najbardziej innowacyjnych zakładów produkcji pelletu drzewnego na terenie Europy, z roczną produkcją na poziomie 50 tys. ton pelletu w klasie premium. Produkt sygnowany znakiem jakości DINplus oraz EN plus A1.

Reklama

Kontrola jakości

Eco Power Pellets są wynikiem zaawansowanego procesu technologicznego. Zarówno surowiec, jak i produkt końcowy są poddawane systematycznej kontroli jakości, aby w sposób ciągły zapewnić zgodność z wymogami jakościowymi norm DINplus oraz Enplus A1. Do produkcji wykorzystuje się wyłącznie surowiec najwyższej jakości dostarczany przez najlepszych i zaufanych dostawców.

Eko-odpowiedzialność

Elektrociepłownia, suszarnia taśmowa do suszenia surowca oraz moduł ORC pozwala nam wytwarzać własną energię i ciepło. Ograniczenie do minimum negatywnego wpływu na środowisko to nasza filozofia zrównoważonej produkcji. Surowiec wykorzystywany w procesie produkcyjnym pochodzi wyłącznie ze źródeł certyfikowanych znakiem FSC.

Pakowanie

Zależnie od wymogów klienta, stosuje się następujące warianty pakowania:

  • worki 10-15 kg,
  • BB 1000-1100 kg,
  • luz,
  • istnieje możliwość pakowania Private Label, czyli workowania pelletu w spersonalizowanej folii klienta.

Lokalizacja

Dobra lokalizacja w pobliżu głównych tras transportowych pozwala na szybką i ekonomiczną dostawę do praktycznie każdej europejskiej destynacji. Podstawowe dystanse: Poznań – 60 km; Warszawa – 374 km; Berlin – 200 km; Mediolan – 1250 km; Paryż – 1250 km.

Zespół

Eco Power Plant zatrudnia ponad 40 pracowników. Większość z nich jest częścią firmy od początku jej działalności. Doświadczenie i zaangażowanie w pracę przekładają się na pozytywne relacje z klientami, a usługi świadczone są zawsze na najwyższym poziomie.

Kontakt

Chcesz wiedzieć więcej? Dlatego czytaj Magazyn Biomasa. W internecie za darmo:

Inne wydania Magazynu Biomasa znajdziesz tutaj. Dlatego kliknij i czytaj!

Newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z branżą OZE