Biopaliwa transportowe – szanse, zagrożenia, wyzwania? W czwartek 27 września w Centrum Bankowo-Finansowym „Nowy Świat” przy ul. Nowy Świat 6/12 w Warszawie odbędzie się VII edycja Konferencji Krajowej Izby Biopaliw „Biopaliwa transportowe – szanse, zagrożenia, wyzwania”.

Reklama

W trakcie konferencji przedstawione zostaną tradycyjnie najbardziej aktualne informacje dotyczące biopaliw, w tym nowe kierunki i wyzwania związane regulacjami prawnymi, technologiami oraz trendami gospodarczymi i politycznymi, które nieuchronnie towarzyszą na co dzień poszczególnym ogniwom łańcucha dostaw biopaliw tak w Polsce, jak i całej Unii Europejskiej.

Biopaliwa transportowe – szanse, zagrożenia, wyzwania

Konferencja ma już uznaną w branży markę służąc jej uczestnikom jako nie tylko źródło wiedzy, ale stanowiąc doskonałą okazję do wymiany opinii, spostrzeżeń i doświadczeń z innymi podmiotami występującymi na poszczególnych etapach łańcucha wytwórczego biokomponentów.

W trakcie nie zabraknie interesujących wystąpień tematycznych, zaś centralnym punktem będzie debata ekspercka w formie dyskusji panelowej z udziałem liderów opinii i przedstawicieli zaangażowanych w legislację biopaliwową jednostek naukowych i administracji publicznej.

Więcej informacji na temat konferencji można znaleźć na stronie internetowej: http://konferencjakib2018.pl.

Zdjęcie główne: pixabay.com
Newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z branżą OZE