Już 23-25 kwietnia w Poznaniu odbędzie się kolejna edycja Międzynarodowych Targów Energii Odnawialnej GREENPOWER 2024, podczas której Magazyn Biomasa zaprasza do Zielonej Strefy. Czekamy na was!

Reklama

Magazyn Biomasa na targach GREENPOWER 2024

Tegoroczna edycja targów GREENPOWER znów będzie okazją do spotkania z Magazynem Biomasa, który zaprasza do swojej Zielonej Strefy. Jako pierwsze ogólnopolskie wydawnictwo w pełni poświęcone branży biomasowej, Magazyn Biomasa od 2014 roku popularyzuje tematykę związaną z OZE. W ramach Zielonej Strefy zorganizowany zostanie punkt informacyjny, gdzie poprzez prezentację czystych technologii i zielonych rozwiązań dla klientów indywidualnych i biznesu promowane będą odnawialne źródła energii. 


7. Kongres Biometanu. Zobacz program!


Zielona Strefa 

Zorganizowana przez Magazyn Biomasa Zielona Strefa to edukacyjna przestrzeń, która umożliwi zwiedzającym zapoznanie się z nowoczesnymi, ekologicznymi rozwiązaniami. Na pytania odpowiadać będą eksperci z sektora OZE.

Przedstawiciele firmy SUMA projektującej i wytwarzającej mieszadła m.in. dla branży biogazu, zaprezentują produkty i opowiedzą o swoich realizacjach w sektorze rolniczym i wodno-ściekowym. Na temat swoich doświadczeń związanych z planowaniem, projektowaniem, budową i serwisem biogazowni będą mówić eksperci z firmy Biowatt S.A. , a wszystkie tajemnice mikrobiogazowni będzie można rozwiać dzięki rozmowie z przedstawicielami firmy Naturalna Energia.plus.

Jeśli zastanawiasz się, jak można pogodzić obecne wymagania dotyczące produkcji energii z wymaganiami jutra, firma 2G obecna w Zielonej Strefie pomoże w znalezieniu właściwej odpowiedzi.

Goście, którzy odwiedzą stoisko Magazynu Biomasa będą mieli także okazję porozmawiać z przedstawicielem PWiK Ząbki, gdzie powstała pierwsza w Polsce w pełni zhermetyzowana instalacja wstępnego oczyszczania ścieków dowożonych pojazdami asenizacyjnymi. Z kolei wszystkich zainteresowanych kwestiami finansowania inwestycji OZE zapewne ucieszy możliwość konsultacji w firmą Euro-Most

W ramach Zielonej Strefy Magazyn Biomasa udostępni także bezpłatnie swoje publikacje dotyczące pelletu, biomasy i biogazu, w których znaleźć można szereg merytorycznych treści, ciekawe case study, wywiady i rozmowy z przedstawicielami branży.

Nie przegap i odwiedź nas na Greenpower 2024!

Rynek biogazu i biometanu. Czytaj za darmo w internecie!

Newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z branżą OZE