O perspektywach rynku biometanu w Europie, a także o roli Polski w osiągnięciu celu UE zakładającego produkcję 35 mld m3 biometanu do 2030 r., o systemach wsparcia i sposobach na pokonywanie barier hamujących rozwój sektora będą rozmawiać eksperci podczas 7. Kongresu Biometanu. Zobacz program!

Reklama

Kongres Biometanu na MTP w Poznaniu

7. edycja Kongresu Biometanu odbędzie się 21-22 maja w Sali Ziemi na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Na tegorocznej konferencji będziemy gościć kadrę zarządzającą branży biogazowej z Polski i Europy, przedstawicieli kluczowych dla rozwoju branży sektorów, w tym energetyki, transportu, agrobiznesu, finansów, użytkowników końcowych, dostawców innowacyjnych technologii i rozwiązań dla branży, jak również przedstawicieli administracji rządowej i samorządowej, stowarzyszeń branżowych i organizacji NGO.

Czy 21 maja będziemy już mogli cieszyć się z pierwszego metra sześciennego biometanu wyprodukowanego w Polsce? Tego jeszcze nie wiemy, choć wiele wskazuje jednak na to, że w najbliższym czasie i my dołączymy do grona producentów tego paliwa. Perspektywy są bardzo obiecujące. Gdy już i za nami będzie ten pierwszy, a zarazem milowy krok, jakie miejsce zajmie biometan w procesie szeroko pojętej transformacji energetycznej? Jak Polska odnajdzie się w realizacji unijnych założeń i gdzie na świecie powinna szukać inspiracji, by maksymalnie wykorzystać swój biometanowy potencjał? Odpowiedzi na te i wiele innym pytań znajdziecie w programie 7. Kongresu Biometanu.


Zarejestruj się na Kongres Biometanu


Program 7. Kongresu Biometanu

Więcej informacji na temat Kongresu:

Jolanta Kamińska

+48 790 439 216

jolanta.kaminska@magazynbiomasa.pl


Pobierz program:

Rynek biogazu i biometanu. Czytaj za darmo w internecie!

Newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z branżą OZE