„Jak zarobić na produkcji pelletu?” – to temat warsztatów, na które zapraszamy już 16 lutego od godziny 10.00! Wydarzenie odbędzie się w formule online. Jeśli planujesz rozpocząć produkcję pelletu lub masz już za sobą ten pierwszy krok, zarejestruj się i wysłuchaj porad ekspertów.

Reklama

 

Eksperci

16 lutego o godz. 10.00 zapraszamy na warsztaty pelletowe. Podczas webinarium eksperci poruszą najbardziej istotne kwestie skupione wokół produkcji pelletu. Udział w warsztatach pozwoli wam skorzystać z wiedzy i doświadczenia Grzegorza Szewczyka z firmy Labora Energy oraz Agnieszki Kędziory-Urbanowicz z Polskiej Rady Pelletu. Warsztaty poprowadzi Maciej Kosiński z Biomass Media Group.


Zarejestruj się na warsztaty 


Czego się dowiesz? Zakres tematyczny

Produkcja pelletu – od czego zacząć?

Ile kosztuje linia do pelletowania?

Ile potrzeba surowca, żeby produkować pellet?

Pellet agro vs pellet drzewny

Jak konserwować linię do pelletowania?

Jaki surowiec jest niezbędny do produkcji pelletu?

Certyfikacja pelletu – kiedy i dlaczego warto sprawdzać jakość granulatu?

Lepiszcza do pelletu

Jakie opakowanie do pelletu?


Sprawdź: Raport Pellet w Polsce!

Pobierz za darmo!

Raport Pellet drzewny w Polsce

Pobierz raport

Wyślij link na adres:

Zaznaczenie pola oznacza wyrażenie zgody na otrzymywanie od Biomass Media Group Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu drogą e-mailową newslettera oraz innych informacji handlowych w celu marketingu bezpośredniego, która jest świadczeniem wzajemnym w zamian za otrzymanie możliwości pobrania określonych treści. Zgoda ta może zostać wycofana w dowolnym momencie poprzez wykorzystanie linku dezaktywacyjnego dostępnego w każdej wiadomości. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych znajdziesz w Polityce prywatności [https://magazynbiomasa.pl/polityka-prywatnosci/].


Warsztaty pelletowe

Termin: środa 16.02.2022 r.

Czas trwania: 3,5 godziny (od 10:00 – 13:30)

Prowadzenie: Grzegorz Szewczyk, Labora Energy; Agnieszka Kędziora-Urbanowicz, Polska Rada Pelletu, Maciej Kosiński – Biomass Media Group

 

Magazyn Biomasa. Sprawdź poniżej:

Inne wydania Magazynu Biomasa znajdziesz tutaj. Dlatego kliknij i czytaj!

Newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z branżą OZE