Już po raz piąty Biomass Media Group – wydawca Magazynu Biomasa – zaprasza na Narodowy Kongres Biometanu. Konferencja odbędzie się 30 i 31 maja 2022 w Airport Hotel Okęcie w Warszawie. Podczas Kongresu pojawi się wiele kluczowych kwestii dotyczących rozwoju tego nadzwyczaj perspektywicznego sektora OZE.

Reklama

Czas na biometanowy boom?

Zainteresowanie biometanem jest w kraju coraz większe. Jest to sektor niezwykle rozwojowy, a szczególnie w ostatnim  czasie także w naszym kraju dostrzega się jego wielki potencjał.  V Narodowy Kongres Biometanu będzie okazją do przyjrzenia się sektorowi biometanowemu i próbą odpowiedzi na pytanie czy rok 2022 będzie można nazwać przełomowym dla biometanu w Polsce.

Zakres tematyczny

V Narodowy Kongres Biometanu jest platformą wymiany doświadczeń oraz wypracowania optymalnego dla Polski modelu biznesowegow sektorze biometanu.

Tegoroczny program wydarzenia będzie dotyczył m.in. perspektyw produkcji biometanu w Polsce, technicznych aspektów zatłaczania biometanu do sieci gazowej, wsparcia dla biometanu, a także potencjału „zielonego” wodoru produkowanego m.in. z biometanu.


Zarejestruj się na V Narodowy Kongres Biometanu już dziś!


Dla kogo?

Do udziału w Kongresie zapraszamy inwestorów planujących budowę biogazowni, właścicieli działających instalacji biogazowych, technologów i zarządców biogazowni odpadowych i oczyszczalnianych, właścicieli dużych gospodarstw rolnych, przetwórców rolno-spożywczych, kierowników ubojni i ferm drobiu, dostawców technologii i urządzeń, doradców finansowych i ubezpieczeniowych, polskich i europejskich stowarzyszeń, przedstawicieli administracji rządowej i samorządów.

 

Rynek biogazu i biometanu:

Inne wydania Magazynu Biomasa znajdziesz tutaj. Dlatego kliknij i czytaj!

Newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z branżą OZE