V Konferencja Naukowo-Techniczna HEAT not LOST przed nami! Tegoroczna edycja konferencji odbędzie się 26 lutego w Kielcach podczas XXIII Międzynarodowych Targów Energetyki i Elektrotechniki ENEX. Magazyn Biomasa jest patronem medialnym wydarzenia.

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy do udziału w V Konferencji Naukowo–Technicznej Heat not Lost. Konferencja jest wydarzeniem, którego tematyka poświęcona jest efektywności energetycznej. Dlatego warto wziąć w niej udział.

Reklama

W trakcie spotkania zaprezentowane zostaną m.in. najnowsze rozwiązania techniczne służące produkcji energii elektrycznej i ciepła. Zaproszeni prelegenci przedstawią tematy dotyczące rozwiązań technologicznych produkcji energii elektrycznej i ciepła różnych źródeł paliw w tym gazu ziemnego, gazu skroplonego LNG, biomasy, RDF, osadów i ścieków, ciepła odpadowego, zmikronizowanej biomasy.

Dodatkowo zaprezentowane zostaną tematy dotyczące możliwości uzyskania dofinansowania oraz wsparć w zakresie produkcji energii elektrycznej. Serdecznie zapraszamy do udziału w Konferencji celem wymiany doświadczeń oraz wiedzy na rzecz poprawy efektywności energetycznej. Uczestnictwo w konferencji jest bezpłatne! 


V Konferencja Naukowo-Techniczna HEAT not LOST – AGENDA


Zapraszamy do zapoznania się z agendą konferencji. Warto skorzystać – liczba miejsc ograniczona. Konferencja odbywa się pod patronatem honorowym Narodowego Funduszu Ochrony środowiska i Gospodarki Wodnej.

Pod poniższym linkiem znajdą Państwo formularz rejestracyjny: formularz rejestracyjny

Więcej informacji na stronie: www.hnl.pl

Podczas konferencji odbywają się jednocześnie:

  • XXIII Międzynarodowe Targi Energetyki i Elektrotechniki ENEX
  • XVIII Targi Odnawialnych Źródeł Energii ENEX Nowa Energia
  • XXI Targi Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami EKOTECH

Więcej informacji o targach: www.targikielce.pl/enex

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu: 500 18 18 11.

Chcesz wiedzieć więcej? Dlatego czytaj Magazyn Biomasa. W internecie za darmo:

Całe wydanie znajdziesz też tutaj. Dlatego kliknij!

Newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z branżą OZE