Kongres Biogazu to pierwsze w Polsce, odbywające się w takiej skali wydarzenie, które z jednej strony integruje branżę, z drugiej zaś jest okazją do wyznaczenia nowych horyzontów biznesowych dla rynku biogazowego. Potrwa do wtorku.

Reklama

 

 

Trwa II Kongres Biogazu

Około 170 osób przybyło na II Kongres Biogazu! Doskonała analiza rynku przygotowana przez prof. Jacka Dacha otworzyła Kongres, który na pewno odbije się dużym echem w branży nie tylko w Polsce, bo licznie przybyli także goście z zagranicy.

W czasie II Kongresu Biogazu spotkały się fundusze inwestycyjne, grupy producenckie, inwestorzy indywidualni, rolnicy, czołowi naukowcy, najwięksi producenci i technolodzy branży biogazowej. To wyjątkowe spotkanie zorganizowała spółka Biomass Media Group, wydawca „Magazynu Biomasa” i „Rynku Biogazu”.

 II edycja Kongresu Biogazu, odbywa się w dniach 18-19 grudnia 2017 roku w Hotelu Ossa**** k/Rawy Mazowieckiej

II Kongres Biogazu, poza solidną dawką wiedzy na temat aktualnych trendów rozwoju rynku czy nowości technologicznych, to przede wszystkim okazja do spotkania profesjonalistów z branży w jednym miejscu, wymiany doświadczeń i kontaktów biznesowych. Podczas Kongresu odbędą się minitargi branżowe, w trakcie których swoją ofertę zaprezentują operatorzy działający w sektorze biogazu: dostawcy technologii do biogazowni, firm doradcze i konsultingowe, instytucje finansowe i ubezpieczeniowe, producenci komponentów do biogazowni i inni.

 

Relację z II Kongresu Biogazu, opinie ekspertów, spostrzeżenia dotyczące przyszłości branży, możliwe scenariusze – to wszystko już wkrótce znajdziecie na naszej stronie!

Newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z branżą OZE