Siódma edycja największej w Europie Środkowo-Wschodniej konferencji adresowanej do branży biogazowej właśnie się rozpoczęła. Ponad 350 uczestników 7. Kongresu Biogazu będzie rozmawiać o kondycji sektora, oraz przeanalizuje jego potencjały i bariery.

Reklama

O godzinie 8.00 w warszawskim hotelu Airport Okęcie ruszyła rejestracja uczestników. Tegoroczna edycja Kongresu Biogazu zgromadziła przeszło 350 przedstawicieli branży biogazowej, energetycznej oraz sektora odnawialnych źródeł energii.  Przed nami dwa dni prelekcji, spotkań biznesowych i paneli dyskusyjnych.


Raport Biogaz w Polsce 2022


„Biogaz – stabilne źródło energii w kryzysie energetycznym”

Grudniowe spotkanie w tym roku upływa pod hasłem „Biogaz – stabilne źródło energii w kryzysie energetycznym”. Pięć sesji tematycznych, dwa panele dyskusyjne podczas Kongresu będą koncentrować się wokół aktualnych problemów i wyzwań dla branży biogazowej. Nowością w tej edycji będzie Forum Młodych – debata z udziałem młodych naukowców i ekologów, którą poprowadzi prof. UPP dr hab. inż. Wojciech Czekała.


Pobierz program

Pobierz “7.-Kongres-Biogazu-program-PL_13.12.pdf”

7.-Kongres-Biogazu-program-PL_13.12.pdf – Pobrano 737 razy – 90,99 KB


7. edycję Kongresu Biogazu otworzyli Maciej Kosiński z „Magazynu Biomasa” i prof. dr hab. inż. Jacek Dach z Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu i tym samym zainaugurowali dwudniową dyskusję na temat roli biogazu w Polsce i Europie.


Sponsorzy i partnerzy:

Patroni honorowi i medialni:


Magazyn Biomasa. W internecie za darmo:

Inne wydania Magazynu Biomasa znajdziesz tutaj. Dlatego kliknij i czytaj!

Newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z branżą OZE