Targi CTR wkrótce! Już od 31 stycznia do 2 lutego br. roku na terenie Międzynarodowego Centrum Targowo-Kongresowego – Ptak Warsaw Expo, odbędą się Centralne Targi Rolnicze – Największe Targi Nowoczesnych Technologii dla Rolnictwa. Na stanowisku Magazynu Biomasa, który jest patronem medialnym wydarzenia, uruchamiamy Biogazowy Punkt Informacyjny.

Premiery maszyn. Puchar Polski Agro Strongman. Pierwszy w Polsce Festiwal Youtuberów Rolniczych „Agrocon”. To tylko niektóre z atrakcji, które czekają na odwiedzających. Dodatkowo na stanowisku Magazynu Biomasa w Biogazowym Punkcie Informacyjnym zasięgnąć będzie można informacji na tematy związane z inwestowaniem w biogazownie i możliwościach zarabiania na biogazie.

Reklama

Wydarzenie, jakim są Centralne Targi Rolnicze, daje doskonałą możliwość podejrzenia nowoczesnych produktów, rozwiązań i usług dedykowanych temu sektorowi.

Targi CTR wkrótce!

Na odwiedzających czeka niezwykła atrakcja – zawody Puchar Polski Agro Strongman. Podczas niego zaprezentują swoją siłę, znani i szanowani w branży zawodnicy. To Krzysztof Radzikowski, Konrad Karwat, Maciej Hirsz, Robert Kropek, Mariusz Dorawa i Michał Kopacki. Wszystko pod okiem najlepszych sędziów, Mariusza Pudzianowskiego i Mateusza Ostaszewskiego.

Pierwszy w Polsce Festiwal Youtuberów Rolniczych „Agrocon” to kolejne z wydarzeń, jakie organizatorzy przygotowali dla odwiedzających. Wezmą w nim udział: Ewa Szczepaniak, Grzegorz Bardowski, Magdalena Urbaniak, Piotr Kaliski i Mateusz Misiak.

Centralne Targi Rolnicze jak co roku będą doceniać innowacyjne produkty eksponowane na targach. Zwycięzcy zostaną uhonorowani prestiżowymi statuetkami Złotego Żurawia Rolnictwa.

To jeszcze nie koniec! Wraz z Polska Press Grupa, która jest pomysłodawcą i organizatorem plebiscytu „Mistrzowie Agro”, przygotowano galę, na której wręczone zostaną prestiżowe tytuły i nagrody zwycięzcom ogólnopolskiego głosowania w następujących kategoriach:

  • Rolnik Roku Polski 2019
  • Sołtys Roku Polski 2019
  • Gospodyni Roku Polski 2019
  • Koło Gospodyń Wiejskich Roku Polski 2019
  • Sołectwo Roku Polski 2019
  • Gospodarstwo Agroturystyczne Roku Polski 2019

Centralne Targi Rolnicze są doskonałą okazją do spotkań biznesowych i nawiązania nowych kontraktów czy podtrzymania istniejących. Ptak Warsaw Expo stwarza unikatową i nowatorską, dedykowaną strefę Hosted Buyers, w której uczestnicy targów mogą umówić się na spotkania biznesowe 1:1.

W programie targów nie mogło zabraknąć Wieczoru Wystawców, gdzie przedstawiciele branży będą mogli spotkać się w nieformalnej atmosferze, zjeść dobre jedzenie i posłuchać koncertu gwiazdy wieczoru – CZADOMAN’a.

Więcej szczegółowych informacji dostępnych jest na stronie internetowej: https://centralnetargirolnicze.pl/ oraz na Facebookowym i Instagramowym profilu CTR.

Pobierz “CTR_logo_2019.pdf”

CTR_logo_2019.pdf – Pobrano 114 razy – 1,21 MB

Chcesz wiedzieć więcej? Dlatego czytaj Magazyn Biomasa. W internecie za darmo:

Całe wydanie znajdziesz też tutaj. Dlatego kliknij!

Newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z branżą OZE