ENERGY WEEK organizowany przez Studenckie Koło Naukowe Energetyki to jeden z największych cyklicznych projektów w Polsce o charakterze konferencji naukowej z dziedziny szeroko rozumianej energetyki. Składa się z cyklu prelekcji, warsztatów, debat, paneli eksperckich i konkursów prowadzonych przez ekspertów z ekspertów z branży energetycznej oraz partnerów wydarzenia dla zainteresowanych sektorem.  

Reklama

W poprzednich edycjach skupiliśmy naszą uwagę na poszerzaniu wiedzy w zakresie polityki, gospodarki, transformacji energetycznej i dekarbonizacji energetyki konwencjonalnej. Mieliśmy przyjemność gościć prelegentów z takich firm i instytucji jak m.in. PSE, NFOŚiGW, URE, NCBJ, PGE, PwC, EY, Axpo, PGNiG, Gaz-System, KGHM, PESA, Lexus, Forum Energii, Instrat, BiznesAlert, Energetyka24 oraz Ministerstwo Klimatu i Środowiska.

Tegoroczna – jubileuszowa – 10. edycja przybierze dobrze znany format paneli dyskusyjnych urozmaiconych warsztatami. Odbędzie się w dniach 13-17 maja w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie w formie hybrydowej, gdyż wszystkie wydarzenia zamierzamy transmitować na naszym Facebook’u. Projekt zaczniemy Dniem Promocyjnym na Auli Spadochronowej w budynku Głównym SGH oraz warsztatami Partnera. W kolejnych dniach wydarzenia odbędą się natomiast cztery dni merytoryczne opatrzone następującymi motywami przewodnimi: 

wtorek 14.05 – “Ostatnie lata w energetyce – rozwój bezemisyjności” 
środa 15.05 – “Polityka, gospodarka i bezpieczeństwo energetyczne Polski” 
czwartek 16.05 – “Finansowanie zielonej transformacji” 
piątek 17.05 – “Znaczenie młodego pokolenia w kształtowaniu przyszłości energetyki

 Szeroki zakres merytoryczny wydarzenia z pewnością pozwoli ekspertom poruszyć pełne spektrum tematów niezbędnych do zrozumienia charakterystyki współczesnej energetyki. Wnioski wysnute podczas debat nie zostaną zapomniane, gdyż po zakończeniu konferencji planujemy stworzyć raport podsumowujący analizowane tezy. 

Aktualny harmonogram znajduje się na stronie wydarzenia na Facebook’u: https://www.facebook.com/events/1176944699872320/?ref=newsfeed oraz na stronie internetowej skne.pl

Fomularz zapisów: https://forms.gle/e2EQ3yjk3r2nDfFz7

Wstęp bezpłatny! Serdecznie zapraszamy do udziału w tegorocznym Energy Week’u!

Rynek biogazu i biometanu. Czytaj za darmo w internecie!

Newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z branżą OZE