W dniach od 1 do 4 lutego w Poznaniu odbędą się Międzynarodowe Targi Kominkowe. KOMINKI organizowane są w dwuletnim cyklu i towarzyszą największej imprezie branży budowlanej w Polsce – Budmie. Podczas Targów pojawi się także Strefa Czystego Powietrza.

Reklama

Szeroka tematyka targów

Tematyka targów jest na tyle szeroka, że znaleźć tu można niemal wszystko, co potrzebne do pracy w branży kominkowej, a także do zaprojektowania i stworzenia wyjątkowego kominka w swoim domu. Od palenisk kominkowych na drewno i gaz poprzez obudowy kominkowe, systemy grzewcze na kaflach i akcesoriach kominkowych kończąc.

Na Targach Kominki prezentowane są polskie premiery branży, a także nagradzane są najlepsze produkty i rozwiązania. To także szczególne miejsce inspiracji, a także przestrzeń rozmów biznesowych.

Czytaj też: Czyste Powietrze – od 1 stycznia koniec dotacji na kotły węglowe

Strefa Czystego Powietrza

Podczas tegorocznej edycji targów Kominki pojawi się także Strefa Czystego Powietrza. To przestrzeń wystawienniczo-edukacyjna organizowana przez redakcję Magazynu Biomasa. Na redakcyjnym stoisku zwiedzający będą mieli okazję zasięgnąć informacji na temat ekologicznych źródeł ciepła i wykorzystania pelletu. W Strefie Czystego Powietrza zaprezentujemy urządzenia wykorzystywane do produkcji pelletu. Oprócz nich pokażemy również urządzenia do spalania pelletu – najpopularniejsze modele kotłów i nowoczesnych urządzeń grzewczych.

Przestrzeń edukacyjna

Znajomość ekologicznych rozwiązań grzewczych staje się jednym z najważniejszych elementów  walki ze smogiem. Edukacyjna przestrzeń w Strefie Czystego Powietrza prezentuje zarówno urządzenia jak i branżowe publikacje popularyzujące pellet jako ekologiczne paliwo: raport „Pellet Drzewny w Polsce”, „Pelletowa mapa Polski” – aktualne zestawienie producentów i dystrybutorów pelletu czy „Rynek Pelletu”.

Jeśli są Państwo zainteresowani zaprezentowaniem swoich ekologicznych rozwiązań i urządzeń grzewczych w Strefie Czystego Powietrza podczas Targów Kominki, zapraszamy!

 


Kontakt w sprawie Strefy Czystego Powietrza
Paweł Zygmanowski
pawel.zygmanowski@magazynbiomasa.pltel. +48 731 522 600


Magazyn Biomasa. Sprawdź poniżej:

Inne wydania Magazynu Biomasa znajdziesz tutaj. Dlatego kliknij i czytaj!

Newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z branżą OZE