Steyr Technology Tour już jutro – 30.09.2022 r.!

Agrihandler

Agrihandler – dystrybutor ciągników Steyr w województwie dolnośląskim zaprasza na Steyr Technology Tour już w piątek 30.09.2022 r. !

Agrihandler

Agrihandler – dystrybutor ciągników Steyr w województwie dolnośląskim zaprasza na Steyr Technology Tour już w  piątek 30.09.2022 r. w nowym Punkcie Sprzedaży ul. Krzywa 3A 59-225 Chojnów. Start o godz. 11.00. Firma zapewnia poczęstunek.

Specjaliści marki STEYR opowiedzą o maszynach, przedstawią najistotniejsze fakty, odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania i co najważniejsze – zaprezentują maszyny i technologie w polu oraz na placach. Wszystko po to, abyście mogli Państwo osobiście  przyjrzeć się niezwykłym rozwiązaniom technologicznym!


Zarejestruj się na warsztaty „Biogazownia i biometanownia od A do Z”


Steyr Technology Tour

Z bliska będzie można przyjrzeć się u najnowszemu Terrusowi CVT, a nawet go przetestować! Oprócz tego zaprezentowane będą niemal wszystkie ciągniki marki, a wśród nich Experta CVT, Profiego SC8, a także serie Impuls CVT i Absolut CVT. Oprócz samych maszyn, podczas wydarzenia jeszcze lepiej będzie można poznać technologię przekładni bezstopniowej, nawigacji S-TECH oraz systemu zarządzania jazdą na uwrociach.

To trzeba zobaczyć!

Magazyn Biomasa. W internecie za darmo:

This post is also available in: polski

ael