Raport „Pellet drzewny w Polsce” – pobierz opracowanie!

Pellet drzewny w Polsce

Krajowy rynek pelletu notuje co roku ok. 30 proc. wzrost. Jaki jest jego potencjał? Jakie bariery rozwojowe? Na te pytania odpowiada raport Pellet drzewny w Polsce. To pierwsze tego typu opracowanie na temat polskiej branży pelletowej.


VI Forum Pelletu już w czerwcu! Sprawdź, co w tym roku!


Raport Pellet drzewny w Polsce

Pellet drzewny w Polsce to silny głos ekspertów i przedstawicieli branży dotyczący konieczności wspierania polskiego sektora biopaliw stałych, praktyczny informator dla wszystkich zainteresowanych tematyką odnawialnych źródeł energii i roli pelletu w wypełnianiu krajowego celu OZE, w końcu – punkt wyjścia do szerszej dyskusji na temat polityki energetycznej Polski i zadań jakie stoją przed samorządami w trudnej batalii o czyste powietrze.


GDZIE KUPIĆ DOBRY PELLET? SPRAWDŹ NA NASZEJ MAPIE!


Celem raportu jest popularyzacja pelletu jako ekologicznego, odnawialnego paliwa, które powinno znaleźć znaczące miejsce w krajowym miksie energetycznym. Polskie miasta od lat są w niechlubnej czołówce najbardziej zanieczyszczonych pod względem jakości powietrza na świecie. Konsekwentna polityka antysmogowa, uwzględniająca istotną rolę pelletu drzewnego w ogrzewnictwie indywidualnym, może znacząco to zmienić!

Adresatami raportu są:

  • administracja rządowa i samorządowa,
  • instytucje państwowe,
  • organizacje i stowarzyszenia ekologiczne,
  • firmy z branży przetwórstwa drzewnego, w tym producenci pelletu,
  • producenci i dystrybutorzy urządzeń grzewczych na paliwa stałe.

POBIERZ RAPORT:

Raport Pellet drzewny w Polsce

Pobierz raport

Wyślij link na adres:

Wyrażam zgodę na wykorzystanie powyższych danych osobowych przez Biomass Media Group Sp. z o.o. w celu zrealizowania zamówienia oraz dla celów marketingowo-reklamowych związanych z ofertami wydawnictwa. Dane będą chronione zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. Nr 133 poz. 883 z 1997). Podanie danych jest dobrowolne. Przysługuje Państwu prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych.

Chcesz wiedzieć więcej? Dlatego czytaj Magazyn Biomasa. W internecie za darmo:


Inne wydania Magazynu Biomasa znajdziesz tutaj. Dlatego kliknij i czytaj!

This post is also available in: polski