Raport „Biogaz w Polsce” to profesjonalna publikacja, która kompleksowo przedstawia stan sektora biogazowego oraz perspektywy jego rozwoju. Z przyjemnością prezentujemy drugą edycję wydawnictwa, które od dziś jest dostępne do pobrania.

Reklama

Raport „Biogaz w Polsce 2022” – premiera publikacji

W związku z tym, że pierwsza edycja raportu „Biogaz w Polsce” z 2021 r. pokazała wyraźnie, że branża potrzebuje usystematyzowanej wiedzy na temat biogazu w Polsce i Europie, dziś z przyjemnością prezentujemy drugą edycję publikacji.


Sprawdź mapę biogazowni rolniczych w Polsce


Raport Biogaz

Głos ekspertów i analityków sektora OZE

Raport „Biogaz w Polsce 2022” jest głosem ekspertów i analityków sektora OZE, oraz  przedstawicieli przemysłu. Publikacja powstała z myślą o promocji biogazu jako źródła OZE, przy jednoczesnym podkreśleniu jego potencjału. Raport „Biogaz w Polsce 2022” zawiera także praktyczną analizę regulacyjnych, środowiskowych i biznesowych uwarunkowań dla rozwoju branży w Polsce.

Raport „Biogaz w Polsce 2022” skierowany jest przede wszystkim do inwestorów branży biogazowej, właścicieli działających biogazowni, firmy z sektora rolno-przetwórczego, przedstawicieli administracji rządowej i samorządowej.

Pierwsza edycja raportu „Biogaz z Polsce” dostępna do pobrania TUTAJ .

Partnerzy strategiczni i Partnerzy

Patroni honorowi i medialni

Raport „Biogaz w Polsce 2022” bezpłatnie można pobrać tutaj:

2022 Raport Biogaz w Polsce

Pobierz raport za darmo

Wyślij link na adres:

Zaznaczenie pola oznacza wyrażenie zgody na otrzymywanie od Biomass Media Group Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu drogą e-mailową newslettera oraz innych informacji handlowych w celu marketingu bezpośredniego, która jest świadczeniem wzajemnym w zamian za otrzymanie możliwości pobrania określonych treści. Zgoda ta może zostać wycofana w dowolnym momencie poprzez wykorzystanie linku dezaktywacyjnego dostępnego w każdej wiadomości. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych znajdziesz w Polityce prywatności [https://magazynbiomasa.pl/polityka-prywatnosci/].


 

 

Rynek biogazu i biometanu:

Inne wydania Magazynu Biomasa znajdziesz tutaj. Dlatego kliknij i czytaj!

Newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z branżą OZE