Jeśli planujesz rozpocząć produkcję pelletu i chciałbyś dowiedzieć się od czego zacząć, a nie zdążyłeś zapisać się na webinarium „Jak zarobić na produkcji pelletu?”, mamy dla ciebie rozwiązanie!

Reklama

„Jak zarobić na produkcji pelletu?”

W połowie lutego odbyły się warsztaty pelletowe online pt: „Jak zarobić na produkcji pelletu? Webinarium skierowane było do osób, które stawiają pierwsze kroki w branży lub dopiero planują rozpocząć produkcję pelletu.

Podczas szkolenia można było uzyskać wiele przydatnych i praktycznych informacji, bo swoją wiedzą dzielili się eksperci, którzy przekazywali kluczowe z punktu widzenia profesjonalistów kwestie i odpowiadali na pytania uczestników.


Czytaj też: Ceny pelletu w górę! W czym tkwią przyczyny podwyżek?


Zakres tematyczny

Podczas warsztatów poruszone zostały m.in. następujące kwestie:

Produkcja pelletu – od czego zacząć?

Ile kosztuje linia do pelletowania?

Ile potrzeba surowca, żeby produkować pellet?

Pellet agro vs pellet drzewny

Jak konserwować linię do pelletowania?

Jaki surowiec jest niezbędny do produkcji pelletu?

Certyfikacja pelletu – kiedy i dlaczego warto sprawdzać jakość granulatu?

Jakie opakowanie do pelletu?

Dostęp do webinarium

Dla wszystkich zainteresowanych, którzy chcieliby skorzystać z wiedzy i doświadczenia Grzegorza Szewczyka z firmy Labora Energy oraz Agnieszki Kędziory-Urbanowicz z Polskiej Rady Pelletu, mamy dobrą wiadomość. Istnieje możliwość wykupienia dostępu do materiałów z zarejestrowanego webinarium. Nagrania prelekcji wraz z odpowiedziami na pytania uczestników szkolenia są w całości dostępne na platformie warsztatowej.

Aby wykupić dostęp, skontaktuj się naszą redakcją:

biuro@magazynbiomasa.pl+48 791 443 322


Pobierz za darmo raport Pellet drzewny w Polsce

2021 Raport Pellet drzewny

Raport Pellet drzewny w Polsce

Pobierz raport

Wyślij link na adres:

Zaznaczenie pola oznacza wyrażenie zgody na otrzymywanie od Biomass Media Group Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu drogą e-mailową newslettera oraz innych informacji handlowych w celu marketingu bezpośredniego, która jest świadczeniem wzajemnym w zamian za otrzymanie możliwości pobrania określonych treści. Zgoda ta może zostać wycofana w dowolnym momencie poprzez wykorzystanie linku dezaktywacyjnego dostępnego w każdej wiadomości. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych znajdziesz w Polityce prywatności [https://magazynbiomasa.pl/polityka-prywatnosci/].


Magazyn Biomasa. Sprawdź poniżej:

Inne wydania Magazynu Biomasa znajdziesz tutaj. Dlatego kliknij i czytaj!

Newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z branżą OZE