Mapa biogazowni w Polsce to niezbędne narzędzie pracy dla firm z branży biogazu, a zarazem pierwsza mapa wszystkich instalacji biogazowych w kraju, której nowa edycja ukaże się w listopadzie. Już dziś dołącz do unikatowej publikacji najlepiej obrazującej aktualny stan sektora w kraju!

Przygotowana przez Magazyn Biomasa mapa biogazowni uwzględnia wszystkie działające instalacje zgłoszone do rejestru wytwórców biogazu rolniczego prowadzonego przez Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa, jak również mikrobiogazownie pracujące przy gospodarstwach rolniczych oraz instalacje komunalne. Na mapie znajdują się także firmy oferujące technologie, urządzenia i komponenty oraz usługi dla sektora biogazowego.

Reklama

Mapa biogazowni w Polsce – sprawdź!


Mapa biogazowni – dlaczego warto? 

Mapa biogazowni to przede wszystkim niezbędne narzędzie pracy dla podmiotów już działających w branży, jak również inwestorów planujących budowę biogazowni. Dlaczego jeszcze warto dołączyć do mapy? 

  • Cała branża w jednym miejscu: dostawcy technologii i komponentów dla biogazowni, biogazownie rolnicze, komunalne i mikrobiogazownie, firmy certyfikujące
  • ponad 40 tys. czytelników magazynbiomasa.pl miesięcznie
  • ponad 53 tys. bezpośrednich odsłon mapy 
  • 6,2 tys. odbiorców newslettera Magazynu Biomasa
  • dystrybucja podczas targów i konferencji branżowych 
  • aktywna promocja w mediach społecznościowych
  • dotarcie do ponad 50 tys. użytkowników grup na Facebook’u

Budujesz biogazownie? Oferujesz technologie do produkcji biogazu? Prowadzisz serwis biogazowni? Dołącz do mapy już dziś!

Beata Szczepaniak: 791 443 322 

beata.szczepaniak@magazynbiomasa.pl

Agnieszka Wiktorowicz: 730 291 100 

agnieszka.wiktorowicz@magazynbiomasa.pl

Akademia inwestora biogazowego:

Newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z branżą OZE