Kongres Biogazu 2020 odbędzie się 7 grudnia. Tematycznie wydarzenie będzie koncentrowało się na ostatnich zmianach w branży biogazowej, przełomowych dla rynku inwestycjach oraz przyszłych trendach w biogazie. Zobacz program wydarzenia!

Kongres Biogazu 2020 – program wydarzenia

Tegoroczny Kongres Biogazu odbędzie się w formule hybrydowej. Częściowo stacjonarnie, częściowo online. – Nowa formuła konferencji gwarantuje, poza jak zwykle dużą dawką merytoryki, bezpieczeństwo i komfort udziału. W dobie pandemii koronawirusa jest to szczególnie istotne – mówi Jolanta Kamińska z Biomass Media Group, organizator Kongresu Biogazu.

Reklama

KONGRES BIOGAZU 2020 – FORMULARZ REJESTRACYJNY


Program wydarzenia obejmuje 3 sesje tematyczne:

  • Biogaz w Polsce 2020-2021
  • Prawne, finansowe i technologiczne aspekty funkcjonowania biogazowni
  • Produkcja biogazu – trendy przyszłości

KONGRES BIOGAZU 2020 – PROGRAM WYDARZENIA


– Kongres Biogazu to wydarzenie zarówno dla biogazowników i ekspertów branżowych, jak i potencjalnych inwestorów oraz osób zainteresowanych tematyką biogazu w Polsce. Program konferencji obejmuje zagadnienia związane z procesem inwestycyjnym, systemami wsparcia dla biogazu, zmianami na rynku, innowacjami technologicznymi. Co istotne, tegoroczna formuła będzie pozwalała na pełną interakcję uczestników online z prelegentami oraz firmami partnerskimi i sponsorskimi – podkreśla Jolanta Kamińska.

Wśród już potwierdzonych gości Kongresu znajdują się przedstawiciele m.in. Polskiego Funduszu Rozwoju, PGNiG, NCBR oraz H. Cegielski – Poznań.

„Biogaz w Polsce – raport 2020”

Podczas V Kongresu Biogazu odbędzie się premiera raportu „Biogaz w Polsce”. To pierwsza tego typu kompleksowa publikacja dotycząca branży biogazowej. Raport powstaje we współpracy z czołowymi instytucjami naukowymi z kraju.


BIOGAZ W POLSCE – RAPORT 2020. CZYTAJ WIĘCEJ


W konferencji prasowej poświęconej publikacja raportu wezmą udział jego autorzy, a także przedstawiciele spółek Skarbu Państwa zaangażowani w biogazową transformacje Polski – mówi Jolanta Kamińska.

Więcej informacji o Kongresie Biogazu:

  • Maciej Kosiński, +48 792 122 038
  • biogaz@magazynbiomasa.pl

Chcesz wiedzieć więcej? Dlatego czytaj Magazyn Biomasa. W internecie za darmo:


Inne wydania Magazynu Biomasa znajdziesz tutaj. Dlatego kliknij i czytaj!

Newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z branżą OZE