Na początku przyszłego roku francuskie Nantes stanie się światową stolicą zielonej energii. Międzynarodowa Konferencja i targi Bio360 Expo poświęcone kwestiom transformacji energetycznej i poszukiwaniom rozwiązań hamujących postępujące zmiany klimatyczne odbędą się 24-25 stycznia, gromadząc uczestników z 45 krajów.

Reklama

Bio360 Expo to nie tylko konferencja i targi. To platforma wymiany wiedzy na temat innowacji w dziedzinie bioenergii. Koncentrując się na węglu odnawialnym, bioenergii i biogospodarce wydarzenie jest miejscem spotkań, gdzie eksperci zaprezentują najnowocześniejsze technologie, a zwiedzający mają szansę odkryć nowe horyzonty w świecie odnawialnych rozwiązań, które w najbliższej przyszłości mogą zrewolucjonizować świat. Nie przegap swojej szansy, aby stać się częścią zrównoważonej przyszłości!


Zarejestruj się na Kongres Biogazu


Bio360 Expo to międzynarodowe targi przyciągające 5000 uczestników z 45 krajów, 450 wystawców z ponad 25 krajów i ponad 200 prelegentów ze światowych sektorów bioenergii, biogospodarki. Wydarzenie skupia się na kwestiach zwalczania i odwracania zmian klimatycznych. Podczas Bio360 Expo czołowi światowi eksperci spotykają się, aby nakreślić swoją wizję przyspieszenia biotransformacji.

Program konferencji składa się z 7 sekcji z tłumaczeniem symultanicznym. Konferencje są dostępne dla wszystkich zwiedzających. Program obejmuje wszystkie branże bioenergii i podkreślając jednocześnie możliwości wzajemnie korzystnych synergii międzysektorowych.

Program dostępny jest TUTAJ

Rynek biogazu i biometanu. Czytaj za darmo w internecie!

Newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z branżą OZE