GreenPOWER 2018: największa w Polsce wystawa OZE już w kwietniu! W trakcie Międzynarodowych Targów Energii Odnawialnej GrennPOWER (23-26 kwietnia), będzie można wziąć udział m. in. w Akademii Pelletu, certyfikowanej ogólnopolskiej akcji informacyjnej, której celem jest walka z niską emisją w polskich gminach.

Reklama

GreenPOWER 2018

Targi GreenPOWER, które gromadzą w jednym miejscu i czasie przedstawicieli wszystkich sektorów OZE, to dobra okazja, by poznać rynkowe tendencje, wymienić praktyczne spostrzeżenia, dowiedzieć się przed jakimi wyzwaniami i możliwościami stoi branża. Ekspozycja targów obejmuje: produkty, usługi i rozwiązania z zakresu energii słonecznej, wiatrowej, wodnej, biomasy, biopaliw, elektromobilności oraz technologii energooszczędnych.

Wiele osób przyjeżdża do Poznania na targi w poszukiwaniu najnowszej wiedzy, bowiem podczas GreenPOWER odbywa się szereg specjalistycznych seminariów, spotkań branżowych, prezentacji nowości czy też konsultacji i porad na stoiskach eksperckich. Jednym z takich wydarzeń jest właśnie organizowana przez Magazyn BiomasaAkademia Pelletu, edukacyjno – informacyjna akcja, która przez promocję wykorzystania pelletu w gospodarstwach domowych, zakładach przemysłowych i budynkach użyteczności publicznej walczy z niską emisją w polskich gminach.

Tegoroczna edycja targów odbywać się będzie równolegle z targami Instalacje, Sawo, Securex oraz z targami EXPOPOWER. Ten blok targów pozwoli na bardzo szeroki przegląd zagadnień związanych z różnorodnego rodzaju instalacjami.

Organizatorzy przewidują, że w ciągu czterech dni targowych, ekspozycje GREENPOWER zwiedzi 22 000 profesjonalistów z Polski i zagranicy.

Dlaczego warto wziąć udział w Akademii Pelletu?

Akademia Pelletu odbędzie się 23 kwietnia. Uczestnicy Akademii Pelletu będą mogli dowiedzieć się m.in. w jaki sposób zdobyć dofinansowanie na modernizację kotłowni i wymianę źródeł ciepła.

Agenda:

11:00 Robert Rogosz Centrum Ogrzewania Pelletowego, Rynek kotłów pelletowych – zalety użytkowania, możliwości dofinansowań.

11:30 Maciej Kosiński/ Agnieszka Kędziora Urbanowicz Polska Rada PelletuRozwój polskiej branży biomasowej.

12:00 Agnieszka Jeznach Biomasa Partner Group Wzrost zapotrzebowania na pellet na Polskim rynku.

Zdjęcie: materiały organizatora

 

Newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z branżą OZE