Bioenergy Insight jest organizatorem i gospodarzem odbywającej się co roku konferencji poświęconej sektorowi biogazu. tegoroczna edycja wydarzenia odbędzie się w Brukseli 18–19 czerwca.

Reklama

International Biogas Congress

Zeszłoroczna edycja International Biogas Congress odniosła ogromny sukces gromadząc ponad 300 uczestników, którzy zebrali się w hotelu Le Plaza w samym sercu miasta, by wysłuchać wiodących producentów, dostawców i decydentów sektora biogazu.

W związku z określonym przez Parlament Europejski celem, jakim jest zwiększenie zużycia energii odnawialnej do poziomu 45% do 2030 r., oraz unijnym planem REPowerEU dotyczącym niezależności energetycznej, sektor biogazowy staje przed doskonałą okazją do poszerzenia skali swojego działania i pokazania światu, że biogaz odgrywa kluczową rolę na dzisiejszych rynkach energii.


Zarejestruj się na Kongres Biometanu


Rządy i organizacje na całym świecie coraz częściej zwracają się w stronę rozwiązań biogazowych, konferencja w Brukseli to doskonała okazja do nawiązania kontaktu z osobami z branży w celu podzielenia się wiedzą, nawiązania dialogu i zaproponowania najlepszych rozwiązań dla branży biogazu.

Wśród dotychczasowych uczestników znalazły się takie firmy, jak Gasum, bp, TotalEnergys, VARO Energy, Antec Biogas, Future Biogas i wiele innych.

Więcej szczegółów dotyczących Biogas Conference w Brukseli: bioenergy-news.com/conference/about-biogas/

Aby dołączyć do wydarzenia jako sponsor, wystawca lub potencjalny prelegent, napisz na adres: Andrew@bioenergy-news.com

Rynek biogazu i biometanu. Czytaj za darmo w internecie!

Newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z branżą OZE