II Narodowy Kongres Biometanu już 9 i 10 grudnia w Hotelu Mercure Poznań! Do tej pory ponad 40 firm zadeklarowało swój udział w imprezie. Są wśród nich najbardziej znane rodzime i międzynarodowe przedsiębiorstwa. Działające na rynkach zagranicznych i w Polsce w sektorze biogazu i biometanu.

Od II Narodowego Kongresu Biometanu, który odbędzie się w stolicy Wielkopolski w Hotelu Mercure, dzielą nas zaledwie dwa tygodnie.

Reklama

II Narodowy Kongres Biometanu – PROGRAM


Przedstawiciele branży, którzy przyjadą do Poznania, rozmawiać będą m.in. o kwestiach regulacji prawnych dla sektora biometanu, finansowaniu inwestycji, wymagań jakościowych dla biometanu zatłaczanego do sieci gazowej, optymalnego modelu biznesowego biometanowni.

Pokażemy także potencjał biometanu w transporcie, poświęcając temu zagadnieniu cały blok tematyczny – komentuje Jolanta Kamińska z zarządu BMG.

Uczestnicy Kongresu zapoznają się także z aktualnymi europejskimi top-tematami w obszarze biogazu oraz nadchodzącymi trendami dla branży bioenergii.


Narodowy Kongres Biometanu – REJESTRACJA


Tak bogatą tematykę, opartą na aktualnej sytuacji branży biometanu na świecie i w Polsce, perspektywach jej rozwoju, korzyściach dla środowiska naturalnego i ekonomicznych, przygotowaliśmy dzięki merytorycznemu wsparciu wiodących firm działających w obszarze nowoczesnych technologii, a także naszych Partnerów, którymi są Kancelaria Prawna Tarka Trupkiewicz i Wspólnicy , Polskie Stowarzyszenie Biometanu i Krajowa Izba Biopaliw oraz Instytut Inżynierii Biosystemów UP w Poznaniu.

Pobierz “Uczestnicy Kongresu Biometanu.pdf”

NKB-2-A4-firmy-PL.pdf – Pobrano 192 razy – 2,14 MB

Masz biogazownię, chcesz zwiększyć produkcję biogazu? Masz zamiar osiągnąć większe zyski produkując biometan? Chcesz wiedzieć, jak to zrobić i ile można na tym zyskać? Zarejestruj się na II Narodowy Kongres Biometanu.

Chcesz wiedzieć więcej? Dlatego czytaj Magazyn Biomasa. W internecie za darmo:

Całe wydanie znajdziesz też tutaj. Dlatego kliknij!

Newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z branżą OZE