Technologia GoSafe pozwala na zmierzenie temperatury ciała bez kontaktu z drugą osobą. Dzięki urządzeniu, w ciągu godziny można sprawdzić temperaturę ciała u ponad 1000 osób.

Montaż GoSafe to minimalizacja ryzyka, że klienci sklepu, pracownicy firmy czy interesanci w urzędzie gminy, są nosicielami Covid-19. Co więcej, dzięki niemu chronisz pracownika, który do tej pory kontrolował temperaturę gości.

Reklama

Zmierz temperaturę nawet 1000 osób na godzinę!

Mierzenie temperatury za pomocą technologii GoSafe odbywa się całkowicie bezdotykowo. Przy urządzeniu skanującym możliwa jest dezynfekcja rąk, a dokładność pomiaru to +/ 0,2 C. Sam pomiar zajmuje zaledwie 2 sekundy, co umożliwia sprawdzenie temperatury ciała ponad 1000 osób na godzinę!

Instalacja GoSafe pozwala na podniesienie poczucia bezpieczeństwa osób wchodzących do naszej przestrzeni. Urządzenie można połączyć z bramką, która wykluczy ewentualne wejście do środka osoby z objawami choroby.


Pobierz katalog produktu TUTAJ


Jak to działa?

Największym atutem GoSafe jest jego prostota. Instalacja, sprowadza się do podłączenia urządzenia do gniazdka. Panel administracyjny ma przyjazny interfejs i charakteryzuje się dogodną, intuicyjną obsługą . Daje możliwość zarządzania centralnego dla sieci urządzeń w całej Polsce.

GoSafe łączy się z dotychczasowym systemem kontroli dostępu. Jeśli do tej pory pracownicy odbijali kartę w systemie NFC, jest możliwość jego integracji z system pomiaru temperatury. Dzięki urządzeniu uzyskasz pełną informację o wejściach wyjściach pracowników lub zewnętrznych gości.

Kontakt w sprawie szczegółowych informacji

Maciej Kosiński

Tel. +48 792-122-038

maciej.kosinski@magazynbiomasa.pl

Biomass Media Group Sp. z o.o.

Ul. Kwiatowa 14/4

61-881 Poznań

Chcesz wiedzieć więcej? Dlatego czytaj Magazyn Biomasa. W internecie za darmo:


Inne wydania Magazynu Biomasa znajdziesz tutaj. Dlatego kliknij i czytaj!

Newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z branżą OZE