W dniach 13-15 marca 2020 roku w Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Silesia w Sosnowcu odbędą się Targi Grzewcze i Instalacyjne EKO-INSTALexpo, które są rozwinięciem dotychczas organizowanych Targów Ogrzewania Ekologicznego EkoCiepło.

Naszym celem jest stworzenie miejsca prezentacji i dyskusji nt. nowoczesnych źródeł i technik grzewczych obejmujących zarówno ekologiczne kotły na paliwa stałe, piece zasilane paliwem gazowym, ogrzewanie elektryczne, a także pełną ofertę odnawialnych źródeł energii przewidzianych zarówno dla odbiorców indywidualnych jak i administratorów budynków wielorodzinnych, przemysłowych oraz komunalnych. Uzupełnieniem zakresu targów będą rozwiązania z zakresu systemów instalacyjnych, wentylacji i klimatyzacji.

Reklama

EKO-INSTALexpo. Zaplanowano m.in.:

  • XV Konferencję Naukowo-Techniczną „Kotły Małej Mocy Zasilane Paliwem Stałym” organizowaną przez Instytut Chemicznej Przeróbki Węgla.
  • Punkty konsultacyjne jednostek samorządu terytorialnego i instytucji ochrony środowiska z zakresu dotacji do wymiany/modernizacji instalacji grzewczych.
  • Silesia Property Expo – konferencję i wystawców dla administratorów budynków wielorodzinnych w tym m.in. spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych.
  • Konferencje, szkolenia i warsztaty zarówno dla profesjonalistów branży grzewczej i instalacyjnej, jak również mieszkańców zainteresowanych zastosowaniem powyższych rozwiązań.

Szczegóły tutaj: Targi EKO-INSTALexpo


W tym samym czasie odbędą się:

Targi SIBEX-NOWOCZESNY DOM I OGRÓD są jedną z najdłużej organizowanych przez Expo Silesia imprez targowych i są doskonale znane mieszkańcom regionu, którzy tłumnie co roku je odwiedzają. Podczas tego wydarzenia zwiedzający będą mieli możliwość poznać najnowsze nowinki z zakresu budowy, remontu, czy dekoracji wnętrz.

Targi Produktów Ekologicznych, Zdrowej Żywności i Turystyki „EKO-TOUR” do udziału w targach zapraszamy firmy, które mają w swoim asortymencie: naturalne kosmetyki, wyroby artystyczne, rękodzieła, urządzenia AGD do produkcji zdrowych i ekologicznych produktów spożywczych oraz firm z branży ekoturystyki: gospodarstwa agroturystyczne, ośrodki wypoczynkowe, pensjonaty, sanatoria oraz uzdrowiska.

ORGANIZATOR TARGÓW:

  • Centrum Targowo-Konferencyjne
  • Expo Silesia Sp. z o.o.
  • ul. Braci Mieroszewskich 124
  • 41-219 Sosnowiec

Czytaj magazynbiomasa.pl.

Newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z branżą OZE