Zachęcamy do udziału w VII edycji Konferencji Krajowej Izby Biopaliw „Biopaliwa transportowe – szanse, zagrożenia, wyzwania, która odbędzie się w dniu 27 września 2018 r. w Centrum Bankowo-Finansowym „Nowy Świat” przy ul. Nowy Świat 6/12 w Warszawie.

Reklama

W trakcie konferencji przedstawione zostaną tradycyjnie najbardziej aktualne informacje dotyczące biopaliw, w tym nowe kierunki i wyzwania związane regulacjami prawnymi, technologiami oraz trendami gospodarczymi i politycznymi, które nieuchronnie towarzyszą na co dzień poszczególnym ogniwom łańcucha dostaw biopaliw tak w Polsce, jak i całej Unii Europejskiej.

Nasza konferencja ma już uznaną w branży markę służąc jej uczestnikom jako nie tylko znakomite źródło wiedzy, ale stanowiąc doskonałą okazję do wymiany opinii, spostrzeżeń i doświadczeń z innymi podmiotami występującymi na poszczególnych etapach łańcucha wytwórczego biokomponentów.

Wierzymy, że nieco odmieniona formuła organizacji konferencji spotka się z życzliwym odbiorem wychodząc naprzeciw oczekiwaniom jej wszystkich uczestników.

Pomimo planowanych zmian nie zabraknie jednak jak zawsze ciekawych wystąpień tematycznych, zaś centralnym punktem tradycyjnie będzie, miejmy nadzieję inspirująca jak dotychczas, debata ekspercka w formie dyskusji panelowej z udziałem liderów opinii i przedstawicieli zaangażowanych w legislację biopaliwową jednostek naukowych i administracji publicznej.

Więcej informacji znajdą Państwo tutaj.

Newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z branżą OZE