Biomasowa elektrociepłownia „Łężańska” w krajowej czołówce

elektrociepłownia "Łężańska"

Biomasowa elektrociepłownia „Łężańska” w krajowej czołówce. W Ogólnopolskim Rankingu Przedsiębiorstw Energetyki Cieplnej za rok 2021 Krośnieński Holding Komunalny zajął 6. miejsce.


REKLAMA


Elektrociepłownia „Łężańska”

Krośnieński Holding Komunalny po raz kolejny znalazł się w czołówce najlepszych przedsiębiorstw energetyki cieplnej w kraju. W ogłoszonym 26 marca br. Ogólnopolskim Rankingu Przedsiębiorstw Energetyki Cieplnej za rok 2021 Spółka zajęła 6. miejsce.

Krośnieński Holding Komunalny

Wynik osiągnięty w rankingu potwierdza, że Elektrociepłownia „Łężańska”, wchodząca w skład Krośnieńskiego Holdingu Komunalnego, jest jedną z najlepszych elektrociepłowni w Polsce.

– Kapituła rankingu, złożona z ekspertów krajowej branży ciepłowniczej, wytypowała naszą Spółkę jako najlepsze przedsiębiorstwa w branży oraz doceniła działania i inwestycje podejmowane w ramach prowadzonej działalności – informuje Janusz Fic, prezes zarządu Spółki.

– Serdecznie gratuluję ponownego znalezienia się w czołówce najlepszych firm ciepłowniczych w naszym kraju! – napisał Bogdan Leszczorz z Magazynu „Strefa Gospodarki”, informując Zarząd Krośnieńskiego Holdingu Komunalnego o wynikach rankingu.

 

Chcesz wiedzieć więcej? Dlatego czytaj Magazyn Biomasa. W internecie za darmo:


Inne wydania Magazynu Biomasa znajdziesz tutaj. Dlatego kliknij i czytaj!

Zdjęcie: KHK

This post is also available in: polski

bem