Podejmowanie decyzji o inwestycji nie jest łatwe, zwłaszcza gdy związana jest ona z kosztami rzędu co najmniej kilkunastu milionów złotych i dotyczy sektora, o którym od dawna mówi się, że jest niezbędny dla naszej, polskiej, niezależności energetycznej, a który faktycznie rozwija się wolniej niż przysłowiowe żółwie tempo.

Być może, dzięki ostatnim nowelizacjom w prawie, będziemy świadkami zmian na lepsze. Mam nadzieję, że wielu inwestorom w podjęciu decyzji o budowie biogazowni czy biometanowni pomoże to wyjątkowe wydanie „Akademii inwestora biogaz #biometan” przygotowane przez Biomass Media Group.

Reklama

Zawarliśmyw nim najważniejsze aspekty dotyczące takich inwestycji. Mamy świadomość, że katalog spraw i ważkich tematów jest jednak o wiele bardziej obszerny. Każdemu, kto zastanawia się nad inwestycją tego rodzaju rekomendujemy więc indywidualne konsultacje z wyspecjalizowanymi firmami.

Nikt nie zna realiów tego rynku lepiej niż one. Korzystając z okazji dziękuję za wsparcie merytoryczne i biznesowe przy wydaniu „Akademii inwestora #biogaz #biometan” naszym przyjaciołom i partnerom, którzy od lat działają w sektorze biogazowym i są otwarci na szeroką współpracę.

Dziękuję za Wasze zaufanie i otwartość na nasze pomysły oraz za akceptację projektów, tworzonych w oparciu o innowacyjne technologie. Zapraszam też na kolejne spotkanie podczas 8. Kongresu Biogazu, który odbędzie się tradycyjnie w grudniu w Warszawie. Spotkajmy się, by dyskutować o biogazie i wspólnie budować tę branżę.

Akademia inwestora biogazowego:

Akademia Inwestora #biogaz #biometan ukazała się dzięki współpracy z firmami takimi, jak:

Fundacja „Euro-Most” – Partner wydania

Biogas System S.A., Metropolis, Vogelsang, Nanosens, Labora.Energy, Naturalna Energia.Plus/Solar – Partnerzy działów

oraz

2G Polska, AMS Elektronik, Bevo Poland, Bio-Dynamics, Bio-Energetyka, Biowatt, Envitec Biogas, Ferox-Energy-Systems, Fiorentini Polska, Gaznet Industrial Oü, Globtank, Innotech, Instytut Ochrony Środowiska – Państwowy Instytut Badawczy, Integrotech, KSB Polska, LMEngineering, MDM Green Solution Kafka i Lis, Merazet, MKR Cleanwater, NGV Autogas, Novo-Tech, Planet Biogas, Pol-Plan, Progress Eco, Sattler Ceno Top-Tex, Shell, Softcontrols, Stallkamp, SUMA Rührtechnik, Syntaco, Tedom Poland, Veolia Energia Polska, Westwind Biogaz, Wolf System.

Opieka merytoryczna nad Akademią Inwestora:

biogaz

Kamil Kozłowski
Biogas Technology/ Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

biometan

Paweł Filanowski
ekspert ds. biometanu

Newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z branżą OZE