Jeden z wiceministrów w Ministerstwie Rolnictwa jest chory na Covid-19. Kwarantannie poddano całe kierownictwo resortu.
Potwierdziły się informacje, że jeden z wiceministrów w Ministerstwie Rolnictwa jest zakażony koronawirusem. Potwierdził je dziś rano Michał Dworczyk, rzecznik rządu. Całe kierownictwo MRiRW poddane zostało kwarantannie, a Jan Krzysztof Ardanowski pracuje w domu.
Sprawdź również: Koronawirus – kwarantanna z… żółtym melonem
Przypomnijmy, że cała Rada Ministrów pracuje w systemie on-line, a wszelkie spotkania ograniczone są do minimum.
Wiceminister rolnictwa jest drugą osobą w rządzie Mateusza Morawieckiego, po Michale Wosiu ministrze środowiska, która zakażona została koronawirusem.
Chcesz wiedzieć więcej? Czytaj Magazyn Biomasa. ZA DARMO! Sprawdź:
Całe wydanie znajdziesz też tutaj. Dlatego kliknij i sprawdź!
Na zdj. Jan Krzysztof Ardanowski, minister rolnictwa.
Źródło: BMG
Zdjęcie: KPRM
Newsletter
Bądź na bieżąco z branżą OZE
![22. biogazownia PGB już działa. Może zasilić 4 tys. domów [WIDEO] Polska Grupa Biogazowa, przecięcie wstęgi, biogazownia Długoszyn](https://magazynbiomasa.pl/wp-content/uploads/2026/06/przeciecie-wstegi-biogazownia-dlugoszyn-1-218x150.jpg)









![11. Forum Pelletu. Rynek przed kolejnym sezonem grzewczym – skala wyzwań rośnie [RELACJA+FOTO]](https://magazynbiomasa.pl/wp-content/uploads/2026/06/11.-Forum-Pelletu-Gdansk-relacja-218x150.jpg)














![22. biogazownia PGB już działa. Może zasilić 4 tys. domów [WIDEO] Polska Grupa Biogazowa, przecięcie wstęgi, biogazownia Długoszyn](https://magazynbiomasa.pl/wp-content/uploads/2026/06/przeciecie-wstegi-biogazownia-dlugoszyn-1-100x70.jpg)





