Niespełna tydzień dzieli nas od rozpoczęcia 7. Kongresu Biometanu. To ostatnie chwile, by dołączyć do grona przedstawicieli najważniejszych polskich i europejskich firm branży biogazowej i biometanowej!

Reklama

Na tegorocznej konferencji będziemy gościć kadrę zarządzającą branży biogazowej z Polski i Europy, przedstawicieli kluczowych dla rozwoju branży sektorów, w tym energetyki, transportu, agrobiznesu, finansów, użytkowników końcowych, dostawców innowacyjnych technologii i rozwiązań dla branży, jak również przedstawicieli administracji rządowej i samorządowej, stowarzyszeń branżowych i organizacji NGO. Sprawdź, kto już się zarejestrował i dołącz do nas! To ostatnie chwile na rejestrację!


Sponsorzy merytoryczni

Sponsorzy Strategiczni

Sponsorzy

Partnerzy

Patronaty

Kongres Biometanu

Kongres Biometanu to obowiązkowy punkt na mapie wydarzeń branżowych. Konferencja co roku bije kolejne rekordy frekwencyjne i wciąż zyskuje na znaczeniu w zarówno w Polsce, jak i w Europie. W tym roku w programie wydarzenia znalazły się sesje poświęcone rynkowi biometanu w UE, kwestiom zielonego gazu w sektorze transportu, aspektom technologicznym czy tematom finansowania inwestycji oraz panele dyskusyjne z udziałem ekesperów. Wydarzeniem towarzyszącym Kongresu Biometanu będą Warsztaty biometanowe Ambasady Danii w Polsce, a w specjalnie przygotowanej Strefie Expo będzie można odwiedzić stoiska kluczowych firm z sektora biogazu i biometanu.

7. Kongres Biometanu odbędzie się w Sali Ziemi na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich już 21-22 maja. Zostało zatem bardzo niewiele czasu, by dołączyć do grona przedstawicieli najważniejszych polskich i europejskich firm brązy biogazowej.

Zarejestruj się już dziś!

Rynek biogazu i biometanu. Czytaj za darmo w internecie!

Newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z branżą OZE